E-SHOP LINUXOS.SK

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.12.2008 | 19:01
Avatar brandys   Používateľ
No tak na rovinu, objednal som si u vas tricko RTFM2 asi pred mesiacom. Medzi tym som pisal e-mail, ohladne vasho e-shopu ci je funkcny alebo kde je problem. Dnes, asi po tyzdni mi dosla dobierka (neoznacena ze sa jedna o vas e-shop) v hodnote 369,- SK. Nakoniec som dobierku vyzdvihol a po rozbaleni som nasiel tricko RTFM1 (nie pozadovane RTFM2) s uplne nevhodnou potlacou (skor by som to nazval nazehlovackou) ktora v pracke vydrzi mozno 2 prania a potom sa olupe...
Reklamovat to u vas nebudem, kedze sa u vas jedna o fyzicku osobu nepodnikatela (ziadna faktura ani nic podobne balik neobsahoval), len vam davam takto verejne najavo, ze som s vami skoncil a nikdy si od vas uz nic neobjednam, ze som rad ze som si u vas neobjednal naraz 6-7 triciek a svojich priatelov ktory si chceli tiez u vas objednat, upozornim na vase praktiky.
    • Re: E-SHOP LINUXOS.SK 23.12.2008 | 19:03
      Avatar brandys   Používateľ
      ...a forum mate dodrbane, nedala sa vybrat sekcia
    • Re: E-SHOP LINUXOS.SK 23.12.2008 | 19:05
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Dobre vediet.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: E-SHOP LINUXOS.SK 23.12.2008 | 19:06
      Avatar brandys   Používateľ
      ...a este doplnim podstatnu vec, na moj e-mail nebola ziadna reakcia
      • Re: E-SHOP LINUXOS.SK 23.12.2008 | 19:15
        Avatar brandys   Používateľ
        ...jo a Magdičke povedzte, ze nabuduce nech napise "tricko RTFM 2 L biele" niekam inam ako vpravo hore, kde to posta prelepila a hlavne nech si zisti ako vyzera RTFM 1 a RTFM 2
    • Re: E-SHOP LINUXOS.SK 27.12.2008 | 16:58
      Avatar peter mutkovic   Administrátor
      Takze co sa tyka oznacenia zasielky, nemozeme za to ak posta prelepi nazov. Je to to iste, ako keby som ja vinil Vas za to, ze Vam niekto prelepi schranku plagatom a Vase meno je necitatelne. Za chybu odosielatela povazujem, ak niekto ako Vy nenapise svoju adresu. Pod nazvom brandys nebola urobena ziadna objednavka. Bedem za adresu, na ktore je potrebne tricko zaslat povdacny (staci aj cislo objednavky).
      Co sa tyka zasielok, je na objednavkach napisane, ze vybavenie trva 4-6 tyzdnov, co bolo vo Vasom pripade dodrzane.
      Co sa tyka spatneho tricka, akceptujem to ako nasu chybu. Po Novom Roku nam vyrobia nove tricko a my Vam ho bezplatne posleme obycajnou postou aby ste nemusel pren na postu.
      Chybne tricko nam mozete vratit ked budete niekedy v Bratislave.
      Co sa tyka kvality triciek, robi ich profesionalna firma a za ich kvalitu rucime. Tricko RTFM som pral minimalne desat krat a kvalita sa nezmenila.