zvuk a browser

Sekcia: Aplikácie & Desktop 27.12.2008 | 20:56
Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
1. chcem sa opytat ci sa da nejak nastavit hlasitost jednotlivych programov (respektive stlmit iba niektore) povedzme telefonujem cez skype (iba video lebo nemam mikrofon) a chcem popri pisani a pozerani sa pocuvat hudbu ale skype vyraba slusny hluk lebo druha strana miktŕofon da sa nejak stlmit zvuk len u jedneho programu ?? riesil som to tak ze druhu stranu som presvedcil aby si vypla mikrofon


2. poradte mi nejaky rychly light browser, budem ho pouzivat v openboxe
skusal som midori ale pada pri pouziti flashu, a chcel by som nieco lahsie ako opera, nepotrebujem zaidne pokrocile funkcie (len musi zobrazit na stranke vsetko co tam ma byt a tak ako to ma byt) takze asi nieco s webkit jadrom
celkom sa mi paci CHROME ale nie je pre linux ani velmi light
a nic pre KDE

DAKUJEM
Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • Re: zvuk a browser 28.12.2008 | 00:39
      WlaSaTy   Návštevník
      1) ano. ak vsak nema program pracujuci s zvukom regulaciu hlasitosti, tak pozdravujem autorov. ale zvukovka sa da naduplikovat, pre kazdy program len s tym je viac roboty ako keby si kupil mikrofon co zabranuje interferencii. sluchadlo nema svoj tvar bezdovodne.

      2) links, lynx, dillo, alebo to co vyslo v spravickach o 25.12 16:18 ...
      • Re: zvuk a browser 28.12.2008 | 12:34
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        dakujem, medzicasom ma napadlo ze v DSL linuxe bol super maly prehliadac a dosiel som k tomu dillo

        links, elinks a podobne nie je pre mna (iba na stav nudze)

        a s tou zvukovkov - dakujem nasiel som navod ako duplikovat zvukovku ale pride mi jednoduchsie presvedcit druhu stranu aby si vypla mikrofon
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment