Nenacita Straknu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.01.2009 | 18:04
Avatar tomas Ubuntu 9.04  Používateľ
Dobry den mozte mam problem stranka http://store.nike.com/index.jsp?country=US&lang_locale=en_US mi nejde nacitac no vlastne sa nacita ale ked chcem na nieco kliknut tak nic pouzivat Firefox a mas flash 10 prosim napiste mi ci vam ta stranka ide a na akom browseri a co by som mal spravit DAKUJEM
    • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 18:13
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      no to menu nalavo ide ale po kliknuti sa nic nestane, inac mas dobru slovencinu respektive preklepy, ze pouzivat firefox (ako tarzan) a mas flas (ano mam, rofl), tiez mozte mam problem stranka .. nejde nacitac (aký načítač), prepáč ale dobre ma to pobavilo velmi mile brepty

      inac pouzivam FF 3.0.5
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 18:16
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        rovnako to (ne)ide aj v opere,konquerore,dille,kazehakashe
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
        • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 19:17
          Avatar tomas Ubuntu 9.04  Používateľ
          Som rád že si sa na mojej gramatike pobavil ale nevieš mi povedať prečo mi tá stránka ide načitať ale ked chcem klikúť na jednu vec v menu nejde to ?
          • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 20:05
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            no s najvacsou pravdepodobnostou ta stranka bude mat chybu alebo nebude dokoncena, ja si to inac neviem predstavit
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
            • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 20:12
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
              je velmi zaujimave ze vo windowse (XP cez virtualbox) v IE ide ta stranka ako ma, toto ma zarazilo
              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 20:15
                Avatar ----   Používateľ
                tak napis do fajky ci ako sa ta firma vola
              • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 20:32
                Avatar tomas Ubuntu 9.04  Používateľ
                to iste zarazilo aj mna
              • Re: Nenacita Straknu 09.01.2009 | 21:26
                Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
                Mam dualboot tak som to skusil aj vi Win XP a vo Firefoxe to islo ale uz v Opere nie (IE nepouzivam)
                Slackware