San Andreas Multiplayer samp 2.....

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.01.2009 | 16:10
Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
Pls ludia jedina vec co ma drzala pri Windowse bola hra San Andreas s multiplayerovim klientom samp 2.2 R3, mam Ubuntu 8.10 singla mi Wine spusti ale je to strasne a bez textur, ale hra ide nejake dll., alebo nejake package to uz nejak doriesim, ale client mi nejde vo wine, pritom ked som mal nainstalovany Ubuntu este ako dual s Vistou tak ked som pustil samp s Winom z TOHO hradisku kde to bolo nainstalovane pri VISTE tak to normalne slo...... Moze to mat nieco s formatovani HDD???? ntfs, fat 32 a linuxove typy????
    • Re: San Andreas Multiplayer samp 2..... 10.01.2009 | 16:21
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      ja by som skusil ten samp (ci co) nainstalovat na windowse a subory skopirovat a pustat tak ked to islo, napriklad na inom pc u kamarata alebo vo virtualboxe

      mne presne takto funguje hra JediKnight II (skopirovanim z ineho pc s winom) iba vlozim 1.cd a pustim hru, ale to skopirovana cela hra ty by si kopiroval iba cast, neviem ako tu bude fungovat

      pochybujem ze to je suborovym systemom, len je nieco zle nastvene vo wine a neprebehne spravne istalacia (aj ked sa velmi nevyznam)

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: San Andreas Multiplayer samp 2..... 10.01.2009 | 16:55
        Avatar new Linux Mint 6  Používateľ
        asi sa na to vykaslem ako pozeram su aj tu slusne online hry ale dakujem za post