Debian forum

Sekcia: Komunita 18.01.2009 | 13:32
Avatar erino72   Používateľ
Zdravim nedavno vzniklo nove debian forum ak by ste mali zaujem sa zaregistrovat do tejto komunity tak sa zaregistrujte na http://forum.debian-linux.cz/
:-)
    • Re: Debian forum 19.01.2009 | 14:43
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      uz nejaku dobu to mam v RSS ;) na forum som sa nestihol zatial este regnut :)
      • Re: Debian forum 16.07.2010 | 23:47
        janko   Návštevník
        Konečne stránka debiansk.
        tu ju máme debiansk.com Zatiaľ sa len rozbieha, ale verím, že sa nájdu slovenský debianisti ktorí ju radi podporia.
      • Re: Debian forum 16.07.2010 | 23:48
        janko   Návštevník
        Konečne stránka debiansk.
        tu ju máme debiansk.com Zatiaľ sa len rozbieha, ale verím, že sa nájdu slovenský debianisti ktorí ju radi podporia.
        • Re: Debian forum 17.07.2010 | 02:56
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          dalsi web o debiane?
        • Re: Debian forum 17.07.2010 | 05:04
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          nemozem si pomoct ale v tych testoch co tam je sa nachadza tolko chyb, ze by som urcite tu stranku nikomu neodporucal. perly ani netreba sem davat, pretoze je ich dost na kazdej stranke... (ano, zase sa riesi gramatika. a ano, riesi sa preto, lebo je fakt strasna)
          • Re: Debian forum 17.07.2010 | 05:08
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            • Re: Debian forum 20.07.2010 | 00:17
              Juraj   Návštevník
              No tá tvoja tiež nie je najlepšia. V troch riadkoch máš viac chýb ako na celej stránke.
              • Re: Debian forum 23.07.2010 | 13:04
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                pozeram ze tam uz trochu zacali riesit tie chyby a ubudlo smajlov. dobra vec ked niekto zareaguje na kritiku a vyuzije ju na zlepsovanie produktu.

                ake mam konkretne chyby v gramatike ak mozem vediet?
                • Re: Debian forum 23.07.2010 | 13:16
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  diakritika, interpunkcia
                  • Re: Debian forum 23.07.2010 | 13:51
                    Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                    tu sa riadime netiketou, cize piseme bez diakritiky ;) a interpunkcia sa mi zdala v pohode, mozno som nieco prehliadol :)
                  • Re: Debian forum 23.07.2010 | 14:07
                    Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                    Ak chceš, môžem bez problémov používať diakritiku, nevidím v tom žiadny problém. Rýchlosť písania je veľmi podobná.
              • Re: Debian forum 23.07.2010 | 15:13
                Alex   Návštevník
                No Stano má stránku dost dobře upravenou a je pravda, že není nacpaná smajlíky. Je seriózní stránkou. Chápu, že pokud tento člověk stránku dělá sám, bude to chvíli trvat než bude kvalitní také jako jsou jiné. Jen to nechce propagovat dříve, než se na stránkách něco právě zajímavého objeví. Kazí mu to pak reputaci stránky a lidé tam již nikdy nepřijdou. Je to škoda... Jen takovou drobnost - pokud ji dělá sám, proč píše v množném čísle? Je to tak trochu ujeté :)
        • Re: Debian forum 17.07.2010 | 08:58
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Pride mi to ako keby to robil 15-rocny chalan, nic v zlom. Veci typu "otvorime konzolu a tukame:..." mi pridu vzhladom na to ku komu sa vyjadrujes ( teda ku linuxakom a adminom, vseobecne vzdelanym a postarsim ludom ) trosku divne. Nechapem preco si robil designovo aj obsahovo vcelku ubohu stranku.. Teda skor enchapem to, preco sa ludia snazia byt natolko samostatni a preco nemozu spojit silu na jednom portali. Asi chcu vyniknut, predsa len.. Je rozdiel ked poviem "Na stranke ... mam napisany serial o Debiane" a je rozdiel ked poviem "Mam stranku o Debiane " ...
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Debian forum 17.07.2010 | 13:56
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            v tomto pripade by som ja ako nahodny citatel dal prednost serialu o debiane. okrem toho pri zaslani serialu pre nejaku stranku by to sef danej stranky vratil na opravu chyb a sprofesionalnenie. napriklad pouzit smajlika alebo dvoch, to moze byt, ak je to "vyvrcholenie" nejakej dlhsej myslienky. za jednou kratkou vetou ci natrepat smajliky hocikde, tak to veru nie...
        • Re: Debian forum 17.07.2010 | 14:18
          usamec   Návštevník
          Ked si schopny napisat "Vytajte" tak sa prosim ta vrat do zakladnej skoly, nauc sa pravopis a potom sa snaz robit vlastne veci, ktore chces prezentovat
          • Re: Debian forum 17.07.2010 | 14:23
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Alebo nech si aspon nainstaluje SK podporu pre OOffice a nech si spusti korekciu.. Ale zjavne robi problem aj to.
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Debian forum 17.07.2010 | 17:00
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          mala hlupa otazka... ale preco je to casto tak, ze niekto si zaplati domenu, neda tam nic a uz na to robi reklamu?

          nebolo by lepsie popytat sa dalsich ludi na nazor, nasledne ak by bol o web zaujem tak to hodit na daky freehosting a az tam bude nejaky ten zaujimavy obsah tak urobit daku domenu?

          totiz... ak chce niekto web a dat tam 1 clanok, tak pride o kopec volneho casu, zaplati daky ten hosting a domenu a to je asi tak vsetko. jo a strapni sa divnou slovencinou... keby sa ten 1 clanok poslal na linuxos.sk, linuxon.sk, root.cz, abclinuxu.cz, linuxexpres.cz, linuxlex.cz atd atd atd atd atd, tak by boli naklady nulove a este by dostal ten clovek nejake prasule od konkretneho portalu.
          • Re: Debian forum 19.07.2010 | 23:58
            Juraj   Návštevník
            No mne sa to nezdá, ako zlý nápad. Po celom svete sú komunity Debianu a je určite výhodou mať všetko pohromade. Samozrejme tá gramatika je strašná, ale vidím, že kritika mala odozvu. Chlapík si vybral drupal , čo ja osobne považujem za veľmi dobrú voľbu vzhľadom na možnosť škáľovania drupalu.

            Vzľadom na to, že sám používam Debian sa mi to celkom pozdáva.
            Uvidím ako sa to bude rozvíjať a hádam aj niečim prispejem.

    • Re: Debian forum 17.07.2010 | 09:00
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Forum aj stranka debian-linux.cz sa mi paci ;) Drzim palce v dalsej aktivite.
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Debian forum 19.07.2010 | 17:13
      Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
      Uz som asi pol roka zaregistrovany. Seriozny web :-)