SMplayer automaticky stopne film

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.01.2009 | 17:24
Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
Dobry den,
potreboval by som pls radu. Vo Fedore 10 som si nahodil SMplayer okrem ineho. No problem je vtom, ze ked pozeram film tak cca po 10 minutach ho zastavi. Da sa pustit dalej ked stlacim 2x medzernik, co si myslim ze vylucuje tu moznst ze film je pause-nuty.

Mal niekto podobny problem s SMplayerom ? Ako sa to da pls nastavit aby to nerobil.

Myslim si ze chyba bude niekde v SMplayeri, lebo v inych prehravacoch mi to nerobi, napr. skusal som VLC a tam isiel film v pohode a tusim aj v Toteme.

Budem vdacny za kazde rady ...
Slackware
    • Re: SMplayer automaticky stopne film 21.01.2009 | 17:30
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      spociatku som to parkrat spozoroval, tiez fedora 10, ale poslednom case mi to nerobi.
      • Re: SMplayer automaticky stopne film 21.01.2009 | 18:26
        Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
        takze si nic nemenil v nastaveniach SMplayera, fain, akurat ze sa mi nechce vzdy stlacat medzernik, aby som mohol pozerat film
        Slackware
        • Re: SMplayer automaticky stopne film 21.01.2009 | 21:07
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          mne to zvycajne robilo ale len na zaciatku filmu, film siel dajme tomu prve 2-5 sekund, seklo sa to, musel som pauznut a spustit znova. ale v poslednom case mi to uz nerobi
    • Re: SMplayer automaticky stopne film 21.01.2009 | 19:20
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      Hmm, skúsil by som vypnúť screensaver. Možno to má niečo spoločné so screensaverom.
      • Re: SMplayer automaticky stopne film 21.01.2009 | 21:06
        Avatar borg Fedora  Administrátor
        u mna urcite nie, kedze ho nemam povoleny. a defaultne ho tusim aj smplayer aj vypina
    • Re: SMplayer automaticky stopne film 24.01.2009 | 14:31
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      ok, netusim preco ale prestalo to robit ...
      Slackware