Virtualna masina Windows pod Linux Ubuntu 8.10 x64 - problem s USB

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.01.2009 | 19:27
grino   Návštevník
Ahojte, docital som sa tu na stranke ze existuje program VirtualBox pod ktorym mozem rozbehnut XP v Linuxe ... mam ubuntu 8.10 x64 a nainstaloval som si tento VirtualBox cez synaptic, ale v navode na tejto stranke sa pise aj o usb zariadeni a ako ho mam nastavit aby fungovalo. No a v ponuke virtualBox som nemal nic o USB ako sa pisalo v navode a to mam novsiu verziu programu..... vsetko ostatne funguje, win XP ide super, jedine co ma trapi je to USB.....mam PDA co chcem synchronizovat cez microsoft activesync lenze pokial mi nepojde v XPcku USB tak mi to nepojde :-( .... docital som sa ze lepsi program je vmWare 6 ... ze je tam podpora usb ...aj graficky je to lepsie ....ale neviem to nikde najst a stiahnut.......nie som v ubuntu zbehly, a v synapticu nie je vmWare......nejake rady?
Vdaka
    • Re: Virtualna masina Windows pod Linux Ubuntu 8.10 x64 - problem s USB 21.01.2009 | 19:59
      Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
      ak mas v synapticu OSE virtualboxu tak tam ti USB nepojde, stiahni si balik NIE OSE z virtualbox.org. tam uz podpora USB je.

      btw, ked nieco hladas tak to staci zadat do googlu
      Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
      • Re: Virtualna masina Windows pod Linux Ubuntu 8.10 x64 - problem s USB 21.01.2009 | 22:08
        grino   Návštevník
        super tak som stiahol tu nie ose verziu a ide to! :-) ... USB fachci ... som rad ..... btw ja poznam google lenze problem je v tom ze ten vmware sa neviem preco tak tazko hlada ... proste ho najdem ale ak ho aj sstiahnem tak ho nemozem nainstalovat, napr. koli tomu ze mam ubuntu x64 a ked najdem verziu na x64 tak mi zas inu chybu vypise ..... a tento virtual box co som stiahol sa mi ani nepridal do programov ... asi hodinu som ho hladal kym som prisiel na to odkial ho mam spustit ..... ale ide to
        • Re: Virtualna masina Windows pod Linux Ubuntu 8.10 x64 - problem s USB 21.01.2009 | 22:51
          Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
          mam taky pocit ze VMware je komercna zalezitost, cize sa zan plati
          Slackware
          • Re: Virtualna masina Windows pod Linux Ubuntu 8.10 x64 - problem s USB 22.01.2009 | 00:32
            kipikasa   Návštevník
            ktory ako...
        • Re: Virtualna masina Windows pod Linux Ubuntu 8.10 x64 - problem s USB 22.01.2009 | 03:39
          ello   Návštevník
          ".. asi hodinu som ho hladal kym som prisiel na to odkial ho mam spustit ...."
          To si stiahol, a nevies kde to ulozilo, ze hodinu hladas?