Firefox sposobuje zamrznutie linuxu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.02.2009 | 12:10
Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
od naistalovania noveho kde4.2 mi permanentne po urcitej dobe zamrzne comp, stava sa to vzdy ked som na nete cez firefox, neviete ci sa stym da cosi spravit
    • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 12.02.2009 | 15:02
      Baky   Návštevník
      A zamzrzne tak totalne, ze uz ani sipkou nemozes hybat?
      Linux mi snad este nikdy nezamrzol z dovodu, ze by to sposobila nejaka aplikacia. Ak zamrzol, vzdy to sposobil hardware (zle chladenie procesora, vadny disk, ...). Odporucam teda najprv ten skontrolovat.
      • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 12.02.2009 | 19:53
        Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
        hej zamrzol uplne totalne pomoze len tvrdy reset, podobne problemy som nasiel cez googla ale bez riesenia, a hardwarom to nebude kedze vo win ide uplne v pohode
        • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 13.02.2009 | 17:53
          Baky   Návštevník
          tak potom odporucam zmenit distribuciu
          • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 16.02.2009 | 12:02
            martin473   Návštevník
            Souhlasím po nainstalování kde4,2 se mi něco podobného stalo také,mám slabší nervy a tak jsem se ke své plné spokojenosti vrátil k 3.5.
            • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 17.02.2009 | 22:51
              Avatar Filip Horňák ArchLinux  Používateľ
              pouzivaj GNOME alebo XFCE, KDE je totiz nestabilne, vyvojary ho uvolnily prlis skoro, jedine ze by si mal nejaky zdroj odkial nainstalovat kde 3.5.10, ece ak pouzivas javu tak si ju skus stiahnut a nainstalovat z java.com (on mi to isty cas tiez mrzlo ked som to mal nainstalovane z repoz), a to iste ak pouzivas Adobe Flash player, pripadne si nainstaluj nahradu za firefox(starsiu verziu konqeror atd...), inak v yivote sa mi nestalo ze by som musel restartnut komp, vzdy som sa prepol do ineho screenu pomocou ctrl + alt + (napr. f6) prihlasil som sa a preces som killol. Ale preinstalovavat kom kvoli takemuto detajlu je podla mna zbytocne, obvzlast ak uz ho mas dobre nastaveny.
    • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 12.02.2009 | 16:23
      Avatar xapoh Mint  Používateľ
      ja by som to skorej tipoval na chybny flash plugin alebo proste niešco s flashom...
    • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 15.02.2009 | 15:42
      Lotar   Návštevník
      Skus kompletne odinstalovat Firefox potom vymaz v home zlozku .Mozilla a znovu nainstaluj FF.
      • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 16.02.2009 | 12:07
        Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
        nepomohlo ani to
    • Re: Firefox sposobuje zamrznutie linuxu 16.02.2009 | 22:58
      Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
      tak som zistil ze problem je uplne niekde inde, je to nvidia ovladac, neviete ako sa da downgradenut na napr 177.73