player v gnome

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.02.2009 | 15:12
Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
Zdravim aky je podla vas najlepsi player na mp3ky flac a dalsie formaty.
Doteraz som bol na KDE a tam islo dobre amarok ale ked som ho nahodil na gnome tak blbol .Kotry je podla vas nejlepsi player na prehravanie hudby
dakujem za odpoved

Vyskusal som uz amarok a songbird..song je pohode ale zatial nic moc proste nejako sa mi moc nelubil az tak
Poradte naj player podla vas vdaka
    • Re: player v gnome 12.02.2009 | 15:29
      Jorden   Návštevník
      Rhythmbox
      prechadzal som tiez z KDE na GNOME a zo zaciatku mi tu chybal Kafferine. Ale uz som si zvykol na Rhythmbox. je celkom prehladny a daju sa tam pustit aj internetove radia. Mne vyhovuje.
      • Re: player v gnome 12.02.2009 | 15:34
        Avatar Predrag Ubuntu 10.04  Používateľ
        vlc
        Fujitsu Siemens Amilo Pa 1510, Ati Radeon x 1100.
        • Re: player v gnome 12.02.2009 | 18:06
          Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
          vlc vsak to je kvazi na filmy aj ked mi viac vyhovuje mplayer na filmy
    • Re: player v gnome 12.02.2009 | 18:12
      Avatar lazzio F16  Používateľ
      audacious, xmms :P
      $ € £ > /dev/null ; fg human_mind [1] zazen
      • Re: player v gnome 12.02.2009 | 22:56
        Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
        ten audacius je ako winamp peckaaaaa
        kde sa daju zohnat equalizery dotoho
        • Re: player v gnome 12.02.2009 | 22:57
          Avatar arty Kubuntu 8.10  Používateľ
          ono to nebere radia z netu ako DI.FM
    • Re: player v gnome 12.02.2009 | 23:19
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Amarok, jednoznačne.
      Vo Fedore 10 v Gnome funguje perfektne (ver. 2.0.1), ja cezeň počúvam aj hlavne I.net rádiá
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: player v gnome 13.02.2009 | 12:16
        lolobridzida   Návštevník
        exaile
        • Re: player v gnome 13.02.2009 | 12:22
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Som strašne rád, že so mňou súhlasíš ...
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • Re: player v gnome 13.02.2009 | 14:07
            l_barbarossa   Návštevník
            amaroK pre pre Gnome ??? ... hm, jednoznacne exaile:

            siroko konfigurovatelny, podpora pluginov, OSD, playlisty, hodnotenia, uprava ID3, grabovanie, napalovanie, automaticke stahovanie album covers, moznost stiahnut lyrics a informacii z wiki, podpora streamov a internetovych radii ...

            asi neprehrava video - ale to ma ani nenapadlo skusat, ved preco?

            PS: (je to pythonacka zalezitost a pokial nie su spravne nastavene cesty ku kniznici gtkmozembed.so a k webovemu prehliadacu, tak pada prave na tom - rovnako ako napr. listen - program podobneho zamerania a tiez pythonovsky)
            • Re: player v gnome 14.02.2009 | 21:09
              Peter2   Návštevník
              Aj ja suhlasim, Exaile je dobry player Amarokovskeho typu. Dobre zapadne do prostredia Gnome. Amarok je jednotka, to je jednoznacne, ale aj dizajnovo aj funkcne viac zapada do KDE, kam vlastne aj patri. Keby som mal KDE tak nevaham ani minutu co pouzit :-) Bolo by dobre keby Amarok urobili aj, sice na Qt, ale multiplatformny na vsetky prostredia ako je mnozstvo inych programov a nie len viazany na KDE. Ale na Exaile sa mi paci ze sice ma trosku väcse pamätove naroky (aspon mne po starte berie 50 MB z RAM, ale neviem ci je to sposobene velkostou mojej kolekcie hudby) ale je na to pekne rychly. Urcite rychlejsi ako Amarok na Gnome.
              • Re: player v gnome 14.02.2009 | 22:17
                Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
                ............. uznávam, práve som si zo zvedavosti nainštaloval z repo Exaile a musím povedať že je naozaj rýchly ................
                G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                • Re: player v gnome 15.02.2009 | 20:25
                  Lotar   Návštevník
                  Banshee je tiez celkom dobry v gnome.