online danove tlaciva

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.03.2009 | 14:47
Avatar milossramek kubuntu, debian  Používateľ
Ahojte,

skusali ste vyplnit online danovy formular?

Pred rokom mi to slo, teraz dostanem len nevyplnene tlacivo.

Pomoc je vitana!
milos
    • Re: online danove tlaciva 17.03.2009 | 10:43
      WlaSaTy   Návštevník
      Nie, neskusal som. Niesom zivnostnik.
      • Re: online danove tlaciva 17.03.2009 | 13:48
        Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
        Ty nemáš žiadne príjmy a neplatíš dane?
        • Re: online danove tlaciva 17.03.2009 | 13:51
          Avatar borg Fedora  Administrátor
          za niektorych to robi zamestnavatel
          • Re: online danove tlaciva 17.03.2009 | 14:22
            Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
            Myslím, že za väčšinu. Chcel som len upozorniť, že nielen živnostníci platia dane. Nehľadiac na to, že sa platia aj iné dane ako sú dane z príjmu.
            • Re: online danove tlaciva 17.03.2009 | 16:21
              WlaSaTy   Návštevník
              Pokial myslis napriklad dan za nehnutelnost, tak tu zasiela prislusny mestsky urad. Aspon teda mne urcite.

              Ale prvotny problem bol naozaj asi v tom, ze portal neponukol vyplnene tlacivo s vsetkymi prijmami a hotovou kalkulaciou ale zadavatel si to musel vyplnit sam.
    • Re: online danove tlaciva 17.03.2009 | 13:48
      Avatar dusan Arch Linux + Openbox  Používateľ
      A aké tlačivo by si chcel, ak nie "nevyplnené"?
      • Re: online danove tlaciva 20.03.2009 | 23:56
        Avatar milossramek kubuntu, debian  Používateľ
        Chcel by son vyplnene tlacivo. Web aplikacia totiz umoznuje jeho vyplnenie (to spravim), ale pri tlaci sa pouzije acroread a nejake jeho specialne formularove vlastnosti - a ten ako svoj vystup vygeneruje nevyplnene tlacivo namiesto vyploneneho.
      • Re: online danove tlaciva 18.03.2011 | 20:39
        callus   Návštevník
        Na vyplnanie sa pouziva vlastnost Acrobat readera, ktora umoznuje vyplnenie PDF suboru na dopredu definovane miesta. Policka ;) Ak Mas napriklad chrome, on ma v sebe vlastny PDF viever a tuto vlastnost vyplnenia policok nemaju zapracovanu. Musis si do linuxu stiahnut Acrobat reader od Adobe a v chrome vypnut interny plugin. Ak pouzijes firefox s pluginom od adobe, acrobat reader, bude ti to fungovat. Rozbehal som to vpohode na Ubuntu, dokonca s ubuntu bootnutom iba z CD, na Fedorach viacerych verzii.
    • Re: online danove tlaciva 21.03.2009 | 05:04
      Avatar miso PClinuxOS 2009.1  Používateľ
      Riešenie funkčnosti je založené na komponentoch, ktoré sú voľne prístupné na používanie (Internet Explorer, Adobe Reader CE). Výhodou funkčnosti je, že daňový subjekt získa sprievodcu pre vyplnenie formulára daňového priznania s garanciou prijímateľa tohto dokumentu, že kontroly, ktoré sú na tomto daňovom priznaní, sú ním validované (súčtové polia, resp. výpočtové polia). Týmto sa dosiahne vylúčenie chýb, ktoré majú za následok vytýkacie konanie správcu dane v zmysle § 41 zákona č. 511/1992 Zb. v znení neskorších predpisov.


      niekto je zase velky vtipalek.
      Linux????? DUH!<br/> Distro that BLOODY WORKS<br/> sorry, ze som niekedy zly, myslim to v dobrom
    • Re: online danove tlaciva 18.03.2011 | 20:33
      callus   Návštevník
      Pozri si www.tlaciva.novitech.sk pomoze ti to ;)
      tam si to moze vyplnit aj linuxak.
      Prajem krasny den.
      • Re: online danove tlaciva 19.03.2011 | 14:00
        WlaSaTy   Návštevník
        Ahoj,
        Robíš kolektovanie osobných údajov? Radšej na tú stránku ani nejdem, náhodou by ma niekto ešte prihlásil na odber správ z MS v hokeji, alebo básničiek. Alebo by to využil na inú trestnú činnosť.