CD autoskola

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.03.2009 | 13:54
_fp_   Návštevník
Zdravim,
chcel by som si kupit CD z autoskoly (znacky, nejake videa, interaktivne krizovatky, testy...), no je bohuzial
urcene len pre windows (98, XP, Vista), myslite ze by sa mi ho mohlo podarit roznehat pod linuxom (trebars Wine)?
S tymto nemam absolutne ziadnu skusennost a nechel by som si ho kupovat len na to, aby som zistil ze mi je nanic, rovnako
sa mi neche tam brat pocitac a skusat to na mieste. Za rady dakujem, pripadne by som ocenil ak by niekto mal skusennost...
    • Re: CD autoskola 29.03.2009 | 13:57
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Ked funguje aj pod 98, tak je vysoka pravdepodobnost, ze pojde aj vo wine bez problemov. Ale nikdy nevies, kym neskusis.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: CD autoskola 29.03.2009 | 14:00
      Avatar denwerko Ubuntu,Gentoo,Debian  Používateľ
      Uff, jediná rada je virtualny stroj a rozbehať to pod ním. Z mojej slúsenosti to pod wine nešlo ani len spustiť, na windowse tiež chcelo inštalovať nejaké kodeky aby to mohlo bežať, indeo alebo tak nejak.

      PS: aj tak sa neoplatí kupovať CDčko podľa môjho skromného názoru. vodicak.sk to isti
    • Re: CD autoskola 29.03.2009 | 14:09
      _fp_   Návštevník
      Dakuem za rady, (to ze na to bude aj nejaka stranka ma mohlo napadnut :) ). Sice to cd nestoji vela, ale asi sa bez neho zaobidem (na virtualny stroj by som potreboval inst. Windowsu). Este raz vdaka obom.
      • Re: CD autoskola 29.03.2009 | 18:14
        peter   Návštevník
        Vyskúšaj túto online autoškolu http://www.mavexjunior.sk/index.php
    • Re: CD autoskola 29.03.2009 | 16:57
      Avatar lubos679   Používateľ
      Ak myslis to iste CD autoskoly, tak pod Wine nefunguje. Pise zlu cestu, alebo nieco podobne. Neslo to ani vo Windows, ked sa systemovy disk nevolal c, ale i. Ale myslim, ze by sa to mozno pod Wine dalo nejako rozbehnut.