Cairo-dock ---> Leopard theme

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.04.2009 | 00:48
Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
Prosím, neviete mi niekto pomôcť s Cairo-dock? Chcem ho prinútiť, aby vyzeral ako Avant windows navigator. Našiel som túto tému pre Cairo-dock, ale nedarí sa mi ju nainštalovať. Taktiež mi na mojom Ubuntu Intrepid Ibex v Cairo-docku nefungujú Pluginy. Nevie niekto poradiť prečo a ako sa to dá rozbehnúť?

Môj Cairo-dock s témou, na ktorú odkaz máte vyššie vyzerá omnoho ináč.

Prosím pomôžte mi, lebo ma z toho asi drbne ;-) Ďakujem pekne



PS: Dúfam, že keď preinštalujem Ubuntu na 9.04, tak to bude bez problémov.
    • Re: Cairo-dock ---> Leopard theme 19.04.2009 | 00:58
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      cairo pomuka temy v nastaveniach a je tam aj taka (resp podobna) ako chces a potom sa treba pohrabat v nastaveniach a pluginy ako su v awn asi fungovat nebudu cairo je dok ktory pokial viam podporuje len odkazy na spustace
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: Cairo-dock ---> Leopard theme 19.04.2009 | 12:10
        Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
        Témy si zmeniť viem. Ale ako vidieť na obrázku v mojom prvom poste, tak každá téma, ktorú si vyberiem vyzerá úplne ináč ako vyzerať podľa toho ako ju autor navrhol. Toto sa chcem spýtať, či niekde nemám chybné nastavenie...

        K tým "pluginom":
        V nastaveniach mám niečo ako: Choose some usefull accessories for your dock; Add fonctionnalites to your dock; Control your PC from your dock
        Vždy keď niečo z toho "rozbalím", nájdem k tomu tlačidlo "nastavenia", ktoré nefunguje ...
    • Re: Cairo-dock ---> Leopard theme 20.04.2009 | 01:30
      Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
      Sorry, už to funguje, dal som úplne odinštalovať cairo-dock a nainštaloval som novšiu verziu a všetko je v najlepšom poriadku :-)