pozor na ...

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.04.2009 | 01:17
najsammudrejsi   Návštevník
STRYKO - lama. prakticky nevie nic. teoreticky uz vobec

OVI - "pracuje" s linuxom, ehm teda s ubuntu "uz" 1/4 roka. je to "odbornik" na delenie diskov
    • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 01:39
      Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
      Ozaj vtipné, ďakujem za "pochvalu" a za titul "odborníka", o ktorý som nežiadal. Vidím, že podstata fóra POMÔCŤ stratenému človeku sa môže zmeniť na: "DO*EB STRATENÉHO ČLOVEKA", hlavne keď áno kladie blbé otázky a riešenia. Skutočne, radšej sa už na nič nepýtam, lebo sa môže stať, že niekto kto je najsammudrejší mi náhodou pomôže
      • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 01:41
        najsammudrejsi   Návštevník
        pytat sa mozes. ale radsej nerad...
        • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 01:44
          Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
          Fíha, a to sa nedalo takto normálne? Ďakujem za skvelé rady ...
        • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 01:50
          Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
          je pravda ze je lepsie najprv guglit a az potom sem pisat. na druhej strane, nie kazdy musi vediet dobre po anglicky, pripadne porozumiet ten postup po anglicky. no podla mna na tom nie je nic zle, skor sa mi nepaci to osocovanie z tvojej strany, pripadne uzivatel kikipasa ci ako sa to vola, ktoreho 99% odpovedi je OMG LOOOOL
          :))))) ako cloveka to rozosmeje hej, ale isto to cloveku, aj ked sa pyta na pre skusenejsich uplnu banalitu, zle padne...takze chlapi...nezosmiesnujte "lami" ved aj vy ste nejako zacinali
          • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 02:00
            najsammudrejsi   Návštevník
            ja som zacinal velmi tazko...
            • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 02:02
              Avatar Laco Debian Lenny  Používateľ
              ja tiez :)) tuto stranku som nasiel uz ked som mal vsetko cez gugel naucene...ale to este neznamena, ze treba si z inych robit prcu :)
              • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 02:19
                najsammudrejsi   Návštevník
                ale ja to myslim vazne...
                • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 02:29
                  Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                  myslim, ze ma hocikto pravo sa vyjadrovat k comu chce, kym to nie je urazlive.

                  inak mozno napad pre linuxos tym - pridat nieco ako "technicke znalosti", teda ze by si ludia urcili ci nahodou o linux zakopli, ci su zaciatocnici, mierne pokrocily, pokrocily, experti ci uplny guruovia...
                  • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 02:31
                    najsammudrejsi   Návštevník
                    zjavne si ma nepochopil...

                    inac ako grinii?
                    • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 02:46
                      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                      je tu vela ludi s roznymi vlastnostami a schopnostami. niekto robi s linuxom od roku 93 a predtym este kopec rokov s unixami, iny ma linux kratky cas a uci sa zaklady.

                      podla mna je dobre, ak sa moze kazdy vyjadrit. aj mna vytacaju niekedy hluposti zaciatocnikov, no ak si dobre spominam, moje zaciatky neboli o nic lepsie.

                      je to tiez tym ako sa spominalo, niekto pride prvy krat na forum ked ma problem pri tvorbe deb balicku v debiane, a niekto v case, ked sa pyta ci ide pod linuxom internet :)

                      greenie sa ma fajn
    • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 03:05
      rado.lv   Návštevník
      myslim, ze toto forum smeruje akurat tak do zahuby. za posledne dva tyzdne som tu nevidel nic ine, ako vzajomne osocovanie a ohovaranie. niektori, ktori sa snazia to s iniciativou az prehanaju a tym vznika flame. ini sa tu zase ohanaju tym, aki su odbornici a utocia na menej skusenyx, ale nic konstruktivne som od nix za poslednu dobu nevidel (az na par zaujimavyx flasiek v "spravax").
      zmenilo sa to tu na bojisko medzi stanom a podobnymi menej skusenymi a odbornikmi (aspon mam taky pocit), ktori svoje skusenosti a pismena minaju na dotahovanie sa so stanom.
      doteraz som si vazil pracu aj stana aj tej druhej party, pretoze som vacsinou nasiel alebo dostal odpoved na svoj problem, ale zmenilo sa to tu na same nezmyselne vlakna.
      smutne, ak to ma takto na tomto fore skoncit.
      nexete si riesit osobne problemy so stanom radsej na jeho blogu. a stano, ty by si to tiez nemusel prehanat s tou silenou propagaciou, pretoze je to potom neplodne a vysledok je taky aky mozeme teraz vidiet na fore.

      sorry, ze som to napisal trosku off topic, ale vlastne je cely tento topic uz od zaciatku off, povedal by som, ze az off forum, takze je dost jedno kde to napisem.
      • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 03:18
        martin   Návštevník
        plne suhlasim ..proste riesenie kompexov...
        • Re: pozor na ... 23.04.2009 | 08:35
          Avatar ovi Ubuntu 9.10 "Karmic Koala"  Používateľ
          Admini by mohli vytvoriť ešte jednu kategóriu namiesto Ostatné, volala by sa Off-topics a tam by sa všetci mohli upísať k svojej spokojnosti, téma ako táto podľa mňa v kategórii Aplikácie nemá čo hľadať, nemá nič spoločné s kategóriou