Firefox3 a vymazanie adresného riadku

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.04.2009 | 15:41
Lotar   Návštevník
Doteraz som FF3 nepouzival casto (kvoli ubuntu 7.10) len obcas ked som bol vo windowse takze ma to netrapilo. Ale teraz ho uz pouzivam naplno a velmo ma serie ze v adresnom riadku sa objavuju aj adresy zo zaloziek a neviem ich vymazat (pomocou sipky a delete)
Proste chcem dosiahnut to aby sa tam zobrazovali len tie adresy, ktore som tam napisal, len tolko dni kolko sa uchovava historia stranok a ked tu adresu vymazem nech je vymazany . Cize tak isto ako to bolo v FF2.
Googlil som dost ale nic normalneho som nenasiel:
Uz som nastavil v "about:config"
"browser.urlbar.matchOnlyTyped" na hodnotu true
aj "browser.urlbar.maxRichResults" na rozne cisla z povodnych 12 ale nepomohlo to totiz ked hodnotu dam na nulu tak sa mi nezobrazi v adr. riadku ziadna adresa, ked na 1 tak jedna atd, atd ale vzdy su medzi nimi aj tie ktore tam nechcem mat a nepomoze ani vymazanie delete gombikom (po vymazani ked opat kliknem na sipku tak znovu su tam).
Dalej v google som cital ze nepomoze ani doplnok Oldbar ci ako sa to vola.

Cize moja otazka znie da sa to nastavit tak ako to bolo v FF2 alebo nie?
    • Re: Firefox3 a vymazanie adresného riadku 26.04.2009 | 12:56
      Lotar   Návštevník
      Vidim ze nie je vela ludi na Linuxos.sk, ktorich ten adresny riadok trapi(L) pri prechode na FF3 :-D Presnejsie som sam :-D

      Ale nasiel som riesenie!
      "Hide Unvisited" je moj kamarat. Je to doplnok do firefoxu a umoznuje vymazat aj adresy ktore su aj v knizniciach.
      Do FF3.5 uz netreba tam sa to uz da nastavit v about:config