Flash a iné média

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.05.2009 | 01:44
Avatar DjBass Debian  Používateľ
Zdar. Keď si chcem pustiť nejaké video (flash), tak mi ho nespustí ale objaví sa mi čosi takéto.
http://img.jezko.net/images/8jvkeyl01ckjaq0319v.png
Aj keď je nejaká mp3 na fórach v prílohe, tak mi ju nespustí, lebo potrebuje modul. Keď dám vyhľadať, ponúkne mi ručnú inštaláciu a po kliknutí ma presmeruje na stránku microsoftu
    • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 01:45
      Avatar DjBass Debian  Používateľ
      Neviete mi poradiť, že ktoré moduly mi do firefoxu presne treba? Ďakujem
    • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 01:47
      Avatar DjBass Debian  Používateľ
      Neviete mi poradiť, že ktoré moduly mi do firefoxu presne treba? Ďakujem
    • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 12:43
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Tipujem ze to neni youtube, robi ti to aj na youtube? Nemas nahodou zapnuty noscript, vidim tam adblock, skusal si vsetko povypinat?
      • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 12:54
        dash   Návštevník
        tiez si myslim ze by to mohlo byt nieco s povolenim skriptov alebo niecim podobnym - flashovy prehravac totiz nacitalo, nejde iba konkretny subor v tom prehravaci
        • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 15:33
          dash   Návštevník
          na aku stranku microsoftu ta nasmeruje? nema to nieco spolocne so silverlightom?
          • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 16:35
            Avatar DjBass Debian  Používateľ
            No takže problém s videami som už vyriešil. Mal som nejakú blbú verziu flashu. Napr v prílohach na fóre sú mp3/wma.
            http://www.hojko.com/pre-vsetkych-ktori-hladaju-nazov-pesnicky-t50610-4455.html
            a presmeruje ma to sem
            http://www.microsoft.com/windows/
            • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 19:33
              Absolutne nespokojny...   Návštevník
              cely linux je nahovno. mne tiež nejde v novom kubuntu flash. sku veny linux.iba primitiv použiva tento os
              • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 20:04
                Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
                Len pre zaujimavost:

                Verzia Kubuntu?
                Graficka karta?
                Procesor?
              • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 21:39
                Avatar DjBass Debian  Používateľ
                Mal som v linuxe viac problémov, ale všetky sa mi zatiaľ podarilo vyriešiť. A hovoril som, že flash mi už ide. Bolo to mojou chybou, pretože som nainštaloval nejakú blbú verziu flashu. Išiel som na stránku adobe, stiahol flashplayer, nainštaloval a všetko mi ide super. Len potrebujem vyriešiť tie mp3/wma súbory.
                • Re: Flash a iné média 09.05.2009 | 21:58
                  WlaSaTy   Návštevník
                  skus nahodit nejaky mplayerplugin ci ako sa to teraz vola.


                  Inakby ma zaujimalo kto v dnesnej dobeeste pouziva activeX komponenty v ktorych akoze sa maju zrovna na tej stranke prehravat multimedia. ozaj utesenucke.