playonlinux

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.05.2009 | 00:27
Avatar Miloš Linux Mint, Ubuntu studio  Používateľ
Skusal uz niekto aplikaciu playonlinux? Kamarat mi to odporucil a mam to v Mandrive aj v repozitaroch. Cakam nazory...
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Linux
    • Re: playonlinux 15.05.2009 | 00:39
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      super vec, pouzivam uz dlho a funguje dobre, rovnako mam rad aj wine-doors

      vyhoda je pre mna v tom ze celkom dost aplikacii si samo staihne a nainstaluje (google sketchup) a nasledne aj funguju

      z hier som cez to instaloval Diablo II ale to by slo instalovat aj bez toho bezproblemovo

      nemam co zle povdat na tento program
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: playonlinux 15.05.2009 | 00:51
        Avatar Miloš Linux Mint, Ubuntu studio  Používateľ
        Presne to som chcel pocut...
        :-D
        http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Linux
      • Re: playonlinux 15.05.2009 | 18:55
        Avatar Andrej Debian  Používateľ
        fungoval by Counter Strike: Source non steam cez playonlinux alebo wine doors???
        ospravedlnujem sa za gramaticke chyby v texte.. ......
        • Re: playonlinux 15.05.2009 | 20:08
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          ja som instaloval CS 100 krat a 99 krat isiel pohode (vzdy len priamo cez wine)

          predpokladam ze wine-doors alebo playonlinux by to mali zvladnut pohode

          druha otazka je ci nenastane chyba v ovladacoch na grafiku alebo take daco, tam nepomoze ani playonlinux ani nic okrem korektneho nastavenia ovladaca
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: playonlinux 15.05.2009 | 22:19
            Avatar Andrej Debian  Používateľ
            no tak u mna bude fakt asi nieco z ovladacmi grafiky.... lebo CS:S som nahodil cez wine a zamrzne hned pri uvodnej obrazovke...
            ospravedlnujem sa za gramaticke chyby v texte.. ......
            • Re: playonlinux 15.05.2009 | 23:06
              tomas.pruzina   Návštevník
              Skus si sam skompilovat wine aj s Direct X and a nejakymi modmi.....
              Ja ficim na starom wine 0.97 s aquamark pluginom a CoD4 mi na tom ide ok...
              • Re: playonlinux 16.05.2009 | 16:43
                Avatar Andrej Debian  Používateľ
                mohol by si to presnejsi opisat?...alebo dat nejaky navod...v kompilovani sa moc nevyznam...
                ospravedlnujem sa za gramaticke chyby v texte.. ......
        • Re: playonlinux 15.05.2009 | 23:08
          tomas.pruzina   Návštevník
          Celkom ma stve, ze spamujes forum s req na sorsko.. nemozes prosto zadat googlu otazku a clicknut na prvy link v zozname??