Pomoc => Interview SPAM (casopis)

Sekcia: Ostatné 27.05.2009 | 17:30
<<<>>>   Návštevník
Ahojte,
tento rok sme dostali za ulohu ze kazdy z nas musi vypracovat v triede casopis (editorial/stlpcek/uvodnik, 2 jednoduche spravy, 1 rozsirena, interview, reportaz, recenzia, fejton/glosa) ... a ja som sa rozhodol ze spravim taky jednoduchy odborny IT casopis a potreboval by som interview spravit o SPAM-e, kebyze ma tu niekto skusenosti (otazky typu ... ako SPAM vznika, preco a kto ho robi, vlastne skusenosti, ako sa branit SPAMu z administratorskej roviny a uzivatelskej roviny, atd ...) a bol by taky dobry ze by si nasiel cas a chcel by mi pomoct

Uz vopred dakujem ....
    • Re: Pomoc => Interview SPAM (casopis) 27.05.2009 | 17:51
      Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
      http://sk.wikipedia.org/wiki/Spam
      • Re: Pomoc => Interview SPAM (casopis) 27.05.2009 | 18:14
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        martin001: to nie je dobry napad, pretoze vela profesorov uz kontroluje aj wiki ci internet, takze by to odpisal. on potrebuje aj cloveka na rozhovor ;)
    • Re: Pomoc => Interview SPAM (casopis) 27.05.2009 | 19:09
      <<<>>>   Návštevník
      niesom spravca ziadnych m@ilovych serverov otazky typu ako sa branit SPAMU neriesim pretoze gmail mi ich uspesne filtruje ... alebo ja si nahodim tie stranky ktore mi spamuju ako nevyziadana posta tam z coho nechcem spravy ... klientov nepouzivam ... informacie o spame mam to neni problem ale vobec nemam skusenosti ani technologie na urovni spravcu mailoveho servera ako filtrovat spamy atd ...
      • Re: Pomoc => Interview SPAM (casopis) 28.05.2009 | 00:18
        Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
        no ak si nahodis schranku v inmail.sk tak si mozes nastavovanie vyskusat aj sam :)
        inak beriem to s wikipediou ,ale ako start ci podnet to staci.
    • Re: Pomoc => Interview SPAM (casopis) 27.05.2009 | 19:34
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Ak chces, tak ti mozem poslat moju pracu v ENG, co som robil do skoly o spame, mozno ti to pomoze.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Pomoc => Interview SPAM (casopis) 27.05.2009 | 23:52
        <<<>>>   Návštevník
        Topiaci sa aj slamky chyta, mkocun@gmail.com dik :) ... tomas a nemas nahodou skusenosti na administratorskej urovni so spamom ?
        • Re: Pomoc => Interview SPAM (casopis) 28.05.2009 | 01:35
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          tomas, ja a par dalsich, co tu robime so spamami ako sysadmini ... :)