dangerdeep

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.06.2009 | 14:38
Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
Zdravim ,
ma niekto skusenosti s pouzivanim tejto hry ?
problem v nasledujucom:
nainstalovane, spustim hra nabehne , ale po volbe modu (single player a naslednych podvolieb ukonci a "prepne" nazad na plochu +ako bonus zostava zmene rozlisenie monitoru).
teda o com: nevie niekto kde nacitat nejake plochy ci dodatocne casti pre hru (alebo ako to sprevadzkovat) a nakoniec da sa nejak predist nezelenemu efektu zmeny rozlisenia ?
    • Re: dangerdeep 04.06.2009 | 23:51
      Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
      alebo akekolvek skusenosti s touto hrou ?
      (danger from the deep)
      • Re: dangerdeep 05.06.2009 | 14:46
        Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
        akurat som si ju naistaloval a spustil , ale vsetko ide tak jak ma nic mi nevypadava, ani nemeni rozlisenie
        • Re: dangerdeep 05.06.2009 | 16:30
          martin   Návštevník
          tak to ti zavidim... a ako si instaloval (z coho a co ... ja som 03, vraj 02 ide bez problemov .. skusal som aj verziu pre windows a taky ne...
          • Re: dangerdeep 05.06.2009 | 17:00
            Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
            no ja som stiahol .bin subor (na 64bit nie je deb balik) nainstaloval (sudo ./dange____.bin
            pri spusteni (dangerdeep_x86-64) si vypytal instalaciu balika libSDL-1.2-mixer (alebo tak nejak) ten som doinstaloval a vsetko ide ako ma
            Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
            • Re: dangerdeep 05.06.2009 | 23:47
              Avatar martin001 Ubuntu 9.10; a iné..  Používateľ
              nechapem to iste som mal (libsdl-mixer1.2 som uz mal nahodeny takze nic nepytal ) a prdka sa to ... :S
              Pobehal som vsetko mozne (googlil ako das a nic )
              Tak ako som opisal, po nainstalovani sa uvod spusti (teda moznost vyberu single ci multiplayer, nasledne dalsie volby ) len pokracovanie nie ...
              Kazdopadne dakujem za zaujem mozna casom sa to bude dat o rok o dva o sto :) a pysit sa graficky zaujimavou hrou v linuxe teda budem neskor :D