mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.06.2009 | 09:39
Avatar toneubo Greenie  Používateľ
ahojte, nie stále, ale väčšinou keď otvorím mozillu, tak mi ju hodí rovno na celý monitor, nevyhovuje mi to a musím to riešiť cez F11, nestretli ste sa už niekto s tým?
    • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 10:18
      qw11   Návštevník
      Skusal si prepnut ju do okna a vypnut co sposoby ze si zapamata aby sa otvarala do okna. Potom ju maximalizovat a vypnut aby si pamatala ze sa ma otvorit maximalizovana.
      Mne to pomohlo ale mne sa otvarala nieco medzi maximalizovanym a fullscreen. Nemal som ziadne okraje a ked som dal F11 tak sa prepla na plnu obrazovku. Po dalsom F11 sa prepla na maximalizovane okno.
      • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 12:13
        Avatar toneubo Greenie  Používateľ
        no presne to iste mi robi co tebe .. ja ju zatvaram stale v maximalizovanom okne, takze neviem cim to bude ..
    • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 13:10
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Ahoj.

      Stáva sa to často vo Windows. Ty púštaš ten Firefox vo Windows XP alebo Vista ?
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 15:32
        Avatar toneubo Greenie  Používateľ
        ne neee .. ja to spustam v linuxe :))))
        • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 16:50
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Ahoj.

          Aby sa Ti dalo presne pomôcť, musíš uviesť aj akú linuxovú distribúciu používaš, v ktorej máš problém s Firefoxom.
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 17:12
            Avatar toneubo Greenie  Používateľ
            používam Greenie
            • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 17:49
              Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
              dodoedo uz nie je najmladsi, neprovokuj ho dobre
              • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 10.06.2009 | 09:25
                Avatar toneubo Greenie  Používateľ
                asi som nepochopil ???
                • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 10.06.2009 | 10:55
                  Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
                  To nevadi. Moju fintu so zmazanim ~/.mozilla si skusil?
                  Este by som skusil spustit firefox z konzoly pripadne sa pozriet ci firefox nema nejaky obskurny alias (aliasy vypises v konzole prikazom alias)
    • Re: mozillu otvara na celu obrazovku ... nechcene 09.06.2009 | 14:43
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      vypni firefox
      mv ~/.mozilla ~/.mozilla_zaloha
      zapni firefox

      (tymto sa ti stratia nastavenia!)