Panel nastrojov sa nezobrazuje

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.06.2009 | 15:25
Avatar asi Gentoo  Používateľ
Neviete ako v Gnome pridat do listy panel uloh (ten kde sa zobrazuje jazyk klavesnice zvuk ci sa my zadokuje ktorrent skype ci pidgin) ? Medzi pridat panel som to nenasiel, takze i ked mam zoznam okien, menu... tuto cast ssa mi pridat nepodarilo
Omacka:
Kym som sa dostal ku gentoo presiel som vela distribucii, a vacsinou na kde 3.5 no presiel som cez Gnome par krat. nedavno som sa dal nahovorit odblokovat kde 4 a po emerge world som ho tu mal miesto 3.5-ky. Po dvoch tyzdnoch som to nevydrzal a rozhodol sa ist na Gnome. No kedze zatial co menim distribucie, pouzivatelsky adresar aj s nastaveniami bol cely cas na druhej particii a teda my vzdy stacilo pridat uzivatela, pripojit particiu, nastavit prava a kompletne nastavenia, historia vsetky dokumenty mi vzdy zostali. Akurat ze gnome mi nabehlo uplne bez listy
    • Re: Panel nastrojov sa nezobrazuje 25.06.2009 | 16:37
      Avatar yetti Gentoo, CentOS, Sabayon  Používateľ
      predpokladam, ze mas v domovskom adresari nejake nastavenia z prechadzajucich pokusov.
      pred prihlasenim do grafickeho rozhrania povymazavaj v konzole, v tvojom domovskom adresari, vsetko co sa tyka gnome, metacity nautilus .....
      po prihlaseni by ti malo gnome nabehnut v defaultnom nastaveni.
      --<br/> Pekný deň a úsmev na tvári !!!
      • Re: Panel nastrojov sa nezobrazuje 27.06.2009 | 10:13
        Avatar asi Gentoo  Používateľ
        Pomohol revdep-rebuild :-)
        Ale inak dik