openssl

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.08.2005 | 10:55
Avatar marián Fedora,Vector,Slack  Používateľ
ehm, potreboval som pre jeden program program 32bit verziu openssl , ale ja som mal v systeme len 64bit v a ked som instaloval pre 32bit, tak mi to nedovolilo. Tak som tu 64 bit verziu nechutne odinstaloval rpm -e --nodeps openssl Lenze ja lama som si neuvedomil ze kolko programov pouziva openssl , takze mi teraz polka veci nefunguje, vratane instalacie programov cez rpm , yum a pod... Boze som ja exot, da sa dako pomoct ?
    • Re: openssl 06.08.2005 | 18:17
      Avatar marián Fedora,Vector,Slack  Používateľ
      no crta sa riesenie nakopirovanim kniznic /lib64/libcrypto.so.0.9.7a /lib64/libssl.so.0.9.7a lenze akosi nemam dve 64bit masiny, tak by som chcel pekne poprosit nejakeho uzivatela kt. pouziva fc4 64bit, ci by mi nemohol poslat mailom tie kniznice . Alebo sa dohodneme nejako inak, len nech sa tu ozve :) , resp. mail mam v infe
      • Re: Re: openssl 07.08.2005 | 02:47
        Marián Ščerbák   Návštevník
        No, podľa mňa by to bolo najlepšie obnoviť zo zálohy :-) Skúste použiť mc. Teda stiahnite si balík s knižnicami na disk, spustite mc, a "vstúpte" do balíka. Potom iba kliknite na Upgrade. Možno, že to pôjde :-)
        • Re: Re: Re: openssl 07.08.2005 | 10:55
          Avatar marián Fedora,Vector,Slack  Používateľ
          uz je to vyriesne :) , ziskal som tie dva subory , nahodil som ich a potom ldconfig ide to :) ale co ma hneva, skusal som aj tie rpm balicky. Tahal som to z netu pod winXP , napalil som to ,ale ked som to chcel pod linuxom otvorit , tak mi to vypisalo poskozeny extfs archiv Skusal som to aj pod druhym linuxom ale tiez to neslo ...