LAHYNUX

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.06.2009 | 14:45
Avatar [zmazany_uzivatel]   Používateľ
mate niekto nejake vedomosti / skuesnosti o LAHYNUXe?
podelte sa
hack win7 ? :)

http://www.lahynux.com/search/label/Lahynux%20v9.0%20Imagenes
    • Re: LAHYNUX 30.06.2009 | 17:22
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      Asi tu nenájdeš veľa takých (dá sa stiahnuť len z torentov a zo slovenska som tam videl dve adresy !!) Síce sa o nom nedá povedať že je to prefarbené ubuntu, lebo má veľa vlastných vychytávok.., ale v každom prípade je to ubuntu 9.04 s KDE4, vzhľadovo pre menej skúseného používateľa na nerozoznanie s Windows7.
      Môj názor.., ak by som používal KDE, tak pri nom určite zostanem !!
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • Re: LAHYNUX 02.07.2009 | 09:34
        Avatar marian25 PCLinuxOS, Minime...LINUX  Používateľ
        Ten LAHYNUX vôbedz nie je na distrowatch.com
        Žeby už bol ZAHYNUX?
        • Re: LAHYNUX 02.07.2009 | 17:30
          Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
          Môžem ti tu menovať sto daľších distirbúcií, ktore´nenájdeš na distrowatch a predsa sú aktívne !! Napísal som že sa sťahuje (tak ako mnohé daľšie) iba cez takéto či onaké torenty... Ak chceš vedieť aké je množstvo linuxových odnoží, tak sa vyber na brazílske či iné latinsko-americké stránky a snáď uvidíš v ktorej časti sveta je najviac linuxových ´´bláznov´´
          skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
          • Re: LAHYNUX 02.07.2009 | 18:18
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ja len pridam, ze distrowatch je stranka, ktora informuje o novinkach tych distribucii, ktore priamo napisali ze chcu byt vedene. ak je o nieco velky zaujem, tak sa to tam skor ci neskor objavi.

            inak nieco take ako ten lahynux je bezne. vid omnia, vixta, linuxxp, lindows...
          • Re: LAHYNUX 02.07.2009 | 22:45
            Avatar marian25 PCLinuxOS, Minime...LINUX  Používateľ
            Kľud. Zasa nemusím mať všetko. Samozrejme cez torrenty a rapidko sa dá stiahnuť kadečo. Aj "presacia chrýpka", ak si človek nedá pozor.. :-).
            Španielsky a portugalsky ešte neviem, tak do tých končín veľmi nechodím.