Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.07.2009 | 14:24
Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
cawte najnstaloval som si debian a nainstaloval som tam gnome-core plus gdm aby ma graficky prihlasilo... lenze system este vyzera kostrbato... vedel by mi niekto pomoct ako to mam upravit aby to vyzeralo krajsie?? momentalne to vyzera dako takto
vsetkym dakujem
Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
    • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 14:48
      niekto   Návštevník
      Ten odkaz na ,,takto,, si si aj pozrel?
      • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 16:33
        Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
        sorac nevsimol som si to.... tu je to opravene... moja plocha
        Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
        • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 16:36
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Čo je na tom kostrbaté? Ale ak chceš iný vzhľad, tak pozri na http://gnome-looks.org/
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 16:54
            Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
            panel... ten spodny panel to nieje panel debianu... debian mam zatial vo virtualboxe.... nainstaloval som gnome-core plus gdk ci tak dako a aj tak sa mi to zda dake divne.... neviem asi je to tym ze v debiane su starsie verzie balikov a aj gnome je starsie trosku....
            Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
            • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 17:01
              Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
              To kostrbaté je jeden z efektov, ktoré máš zapnuté.. system/predvoľby/spravca nastavení compiz a v nom reflection !!
              skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
              • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 17:05
                Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
                nie to nemyslim.... mam na mysli to okno s debianom... ked si porovnas napriklad panel debianu s panelom ubuntu ktore je v pozadi tak to je ineee... v ubuntu mam napr pri baterke 3 ciarky a v debiane pri case je taky ako oddelovac hnusny.... a celkovo este tomu nieco chyba... alebo sa mi to iba zda???
                Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
                • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 17:33
                  Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                  Máš pravdu. Je tam nastavená iná téma vzhľadu a iné ikony. Preto je to také. Hore som Ti uviedol stránku, kde si môžeš stiahnuť vzhľad aký len chceš.
                  Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
                  • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 17:41
                    Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
                    takze tema to vyriesi okik ? :) oki vyskusam... prave sa zase trapim s archom.... velmi sa mi paci jeho filozofia... ale bohuzial este nikdy som sa nedostal do grafickeho prostredia :d...
                    Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
                    • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 18:15
                      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
                      Ak pôjdeš podľa wiki na stránke archu, tak sa Ti to určite podarí ;)
                      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
                      • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 19:23
                        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                        ked sa to podarilo mne, tak to zvladne naozaj kazdy... :D
                        • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 20.07.2009 | 21:10
                          Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
                          no ved uz to skusam daky 5ty krat :D... ale teraz na to idem sikovne :)) virtualny disk kopirujem aby som nesiel od zaciatku keby nieco.... inak ako je to s tou detekciou hardwaru ?? mne ziadny hardware nedetekovalo... :(... modules mam prazdne..
                          Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
                        • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 21.07.2009 | 11:05
                          Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
                          no lenze ja som neni asi taky sikovny :D zase som pohorel :d slak to traf blbe nadstavovanie
                          Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
    • Re: Instalacia GNOME-core plus uprava prosim pomoc... dik 25.07.2009 | 22:47
      Lubos   Návštevník
      gtk2-engines