Firefox-all in one sidebar

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.07.2009 | 16:56
Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
Zdravim,

z widiel som zvyknut pouzivat vo firefoxe doplnok all in one sidebar. v ubuntu mi tento doplnok funguje normalne iba po prvy restart nb po instalacii spomenuteho doplnku. ked pustim firefox dalsi krat a chcem otvorit sidebar tak na kurzor mysi reaguje iba v urcitej polohe.
stretol sa s tym uz niekto?
    • Re: Firefox-all in one sidebar 30.07.2009 | 20:42
      Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
      Mne funguje. Neskusal si prepnut z maximalizovaneho okna na mensie a znovu ho maximalizovat? Mozno ma nespravne detekovanu velkost.
      • Re: Firefox-all in one sidebar 30.07.2009 | 22:07
        Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
        je to stale to iste. ked dam kurzor uplne na lavu stranu monitoru, ked je nad tou otvaracou listou tak vobec nereaguje. ked ho posuniem asi 1mm od kraja monitoru tak potom sa sidebar otvori. nechapem.
    • Re: Firefox-all in one sidebar 31.07.2009 | 01:39
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Prestane fungovat po prvom vypnuti firefoxu alebo skutocne az po restarte pocitaca?
      • Re: Firefox-all in one sidebar 31.07.2009 | 02:09
        Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
        teraz si nie som isty, ale tusim po restarte nb.

        pomooooooc. zacal sa mi kaslat aj cairo dock. napr. ked mam pod firefoxom otvorene dve okna a prave su na inej ploche aku mam otocenu tak ked ich chcem cez cairo dock vyvolat, ploch sa natoci tam kde dane okne firefoxu je, ale hned skoci na to povodne kde smo bol pred tym. ako keby to bolo cele na pruzine.

        uz mi linux nacina liezt na nervy. nic nejde ako ma
        • Re: Firefox-all in one sidebar 31.07.2009 | 04:17
          Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
          mal som také obdobie, ale to ťa prejde :-)

          Btw, teraz ma niektorý asi ukameňujú, ale nie som si istý či Ubuntu 9.04, je štastné riešenie. Mám ho pokusne už dlho nainštalované, a som jeden z tých, čo majú tú smolu a majú grafiku Intel. A ani po tých milión aktualizáciach, to nefunguje ako má, totem aj vlc nefungujú, padajú hneď na začiatku. Nesťažuj sa na Linux, lebo Linux šlape, ale to nové Ubuntu... neviem neviem...určite si ho na ostro nenasadím. Ja by som na tvojom mieste vyskúšal 8.10. Bol problém s X-serverom, ale aktualizáciami to fixli. Ja mám Xubuntu a môžem povedať že som úplne spokojný. A netúžim prejsť na novšiu verziu.