Problem s Firefoxom

Sekcia: Aplikácie & Desktop 31.07.2009 | 18:08
Avatar a.i. Ubuntu  Používateľ
Zdravim,
Mam taky mensi problem s Firefoxom. Nedavno som si ho ako tak preisntaloval z verzie 3.0 na verziu 3.5 a hned sa mi objavilo niekolko problemov. Firefox sa znacne spomalil najma pri priehliadani obrazkou a ked mam otvorenych viac kariet. Takisto mam problem pri prehravani videii a tiez sa mi zobrazuju niektore obrazky ciernobielo. Ak mi napisete nejaku odpoved, prosim berte na vedomie, ze som uplny zaciatocnik a pre doplnenie verziu linuxu mam Ubuntu. Dik za rady.
    • Re: Problem s Firefoxom 31.07.2009 | 18:26
      Avatar Michal   Používateľ
      ahoj...

      nemas nahodou grafiku intel? lebo bol bug s intelom.... upgrade by to malo vyriesit
      nuz alebo je chyba vo firefoxe
      za hrubice sa ospravedlnujem :P
    • Re: Problem s Firefoxom 31.07.2009 | 21:05
      Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
      odinstaluj momentalnu verziu a nainstaluj si z www.mozilla.sk verziu 3.0 alebo tak dako :P... 3.5 je riadne na ho...no spravena :P
      Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
    • Re: Problem s Firefoxom 31.07.2009 | 21:45
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      skus vymazat ~/.mozilla resp. niekam to docasne presunut, mozno mu vadi nejake stare nastavenie
    • Re: Problem s Firefoxom 01.08.2009 | 00:21
      Avatar xapoh Mint  Používateľ
      prehravanie videi blbne aj mne a to nemusimmat ani intel...citim cosi zhnite v state danskom :D
      • Re: Problem s Firefoxom 02.08.2009 | 03:11
        Avatar a.i. Ubuntu  Používateľ
        Vo Viste taketo problemy nemam... zatial
        • Re: Problem s Firefoxom 02.08.2009 | 19:00
          Lotar   Návštevník
          "Nedavno som si ho ako tak preisntaloval z verzie 3.0 na verziu 3.5"

          Presnejsie ako si preinstaloval? Cez synaptik alebo si stiahol binarku pre linux zo stranky mozilly?
          Ja pouzivam Ubuntu 8.04 a preto som si radsej stiahol
          firefox-3.5.tar.bz2 zo stranky mozilly, rozbalil do home adresara otvoril som takto vzniknuty adresar firefox a tam kliknutim na zlozku firefox som si ho spustil a bolo. Predtym som si presunul adresar .mozilla, ktora bola pre FF 3.0 z home adresara do ineho.
          FF 3.5 u mna funguje bez problemov a je aj o nieco rychlejsi ako FF3.0