Administrátori

Sekcia: Ostatné 11.08.2009 | 18:59
b57b844e23df599f0e25fdd2232223de   Návštevník
Dobrý deň, milí návštevnící tohto fóra. Dobrý deň taktiež administrátorom tohto fóra.

Mám na Vás jednu otázku.

Prečo vymažete provokatívny príspevok odomňa, ktorý bol namierený na Vášho administrátora Eduarda Šurinu. Ďaľšia otázka je, prečo potom nemažete aj jeho provokatívne príspevky, ktorých je oveľa viac ako napríklad tých mojich.

Eduard je čistý provokatér, ktorý sem tam nemá problém uraziť návštevníka tohto fóra. Taktiež je zaujímavé jeho sebavedomie a jeho drzosť. Nemá problém niekoho 'odpáliť'.

Správa sa ako adolescent, ktorý si vybíja svoje komplexy na ľudoch, ktorí svojím príspevkom naozaj nemysleli nič zlé. A to už má Eduard nejaký ten piatok za sebou...

Milý Tomáš Srnka, mal by si vážne pouvažovať nad jeho administrátorskými právami.
Je jasné, že vždy sa nájde provokatér. Ale administrátor by sa mal správať inak. Takto si iba spôsobujete odliv návštevníkov tým, že Eduard sa nevie ovládať.

Moj príspevok berte iba ako upozornenie na fakt, že si s týmto spôsobujete už spomínaný odliv návštevníkov.

Ďakujem a zdravím Vás.
    • Re: Administrátori 11.08.2009 | 19:34
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Ahoj,

      dakujem za tvoj nazor, asi vhodnejsie ho by bolo ho adresovat na moj e-mail.

      Tvoj prispevok som zmazal ja, tak isto aj niekolko dalsich prispevkov za dnes a vcerajsok. Vsetky sa mi zdali neopodstatne a s pouzitim vulgarnych narazok. Tak isto ako Tvoje, tak aj dodoedove prispevky zmazem za rovnakych podmienok. Pokial som zmazal ozaj nieco, co som nemal, tak sa za to ospravedlnujem.
      Eduard je čistý provokatér, ktorý sem tam nemá problém uraziť návštevníka tohto fóra. Taktiež je zaujímavé jeho sebavedomie a jeho drzosť. Nemá problém niekoho 'odpáliť'. Uz niekolko krat som zdoraznil v diskusii, ze som za to, aby sa ucastnici k sebe spravali slusne a neurazali sa. Je to dokonca napisane, uz ked pridavas prispevok. To plati pre vsetkych, vratane administatorov. Pokial sa ludia spravaju inac, je mi to luto a momentalne mi nenapada sposob ako to napravit.
      Milý Tomáš Srnka, mal by si vážne pouvažovať nad jeho administrátorskými právami. Dodoedo ma zakazene mazat akekolvek prispevky z diskusie, okrem SPAMu. V pripade porusenia pravidiel mu ich samozrejme odoberiem.

      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Administrátori 11.08.2009 | 19:43
        167460af33620f64e4bc4b5bb34d00efb89bf1b8   Návštevník
        Dobre, rozumiem. Už som myslel, že pohľadám nejaké jeho perly, ale na základe tvojho príspevku to nechávam tak.

        Nemám žiadne ďaľšie výhrady. Jediná moja výhrada na toto fórum je jeho správanie. Ak sa bude správať tak, ako by sa administrátor mal správať, je to v pohode.

        Avšak ak nájdem od dnešného dňa dalšie perly z jeho veľaváženej klávesnice, určite Ťa o tom budem informovať, pretože myslím, že všetky témy a príspevky na tomto fóre nečítaš.

        To je zatiaľ všetko. S pozdravom 167460af33620f64e4bc4b5bb34d00efb89bf1b8.
        • Re: Administrátori 11.08.2009 | 21:44
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Avšak ak nájdem od dnešného dňa dalšie perly z jeho veľaváženej klávesnice, určite Ťa o tom budem informovať, pretože myslím, že všetky témy a príspevky na tomto fóre nečítaš. Ano, to je pravda, to casovo nezvladam. Budem rad, ak ma(+toho admina tiez) na nevhodne spravanie ktorehokolvek administratora upozornis.
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Administrátori 11.08.2009 | 22:15
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Myslim, ze si bol uz raz upozorneny jednym z administratorov na to, aby si pouzival stale rovnaky nick. Ak si nevies ziadny vybrat alebo nedodaj zapamatat, tak to prosim napis do fora, urcite sa najde niekto, kto ti bude s tymto problemom vediet pomoct.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Administrátori 12.08.2009 | 00:33
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        Myslim, ze toto poriesi funkcia "Zapamatat heslo"
        Nova funkcia pre neregistrovanych
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Administrátori 11.08.2009 | 23:17
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Priatelia moji, nuž ...

      Nechápem, že si ako inteligentní ľudia neuvedomujete jeden prostý fakt, že sa tu jedna anonymná osoba oháňa po internete Menom a Priezviskom a JA som nikomu nedal na to súhlas. Myslím si ( a vyjadrite sa prosím aj ostatní), či je takéto správanie hodné Vašich umiernených reakcií. Vy sa mu dokonca ešte aj ospravedlníte .... :-)

      Nastáva obdobie kompromitácie tohoto Fóra a síce príspevkami typu: dodoedo je vrah a ako si dovoľujete ho nechať (pomáhať) adminovať toto Fórum. neviem prečo práve moja osoba sa zdá vhodnou, čosi mi asi ušlo prosím priateľov, aby sa tiež vyjadrili. Aspoň zistím, koľko ich je ..
      :-)
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Administrátori 11.08.2009 | 23:29
        Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
        No, pan "staleinynick" sa celkovo sprava na tychto diskusiach ako obycajny chrapun.
        Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Administrátori 15.08.2009 | 12:30
        Dragon   Návštevník
        Suhlasim. Zo zaciatku som ani nemal ponatie o koho sa jedna, kedze ludia na tomto fore su mi znami len pod nickmi. Dotycna osoba ta pozna?
        Mimochodom, sice si necitam kazdy prispevok vo fore, aky sa tu blysne, ale nezaregistroval som ziadne dodoedove provokativne prispevky. Zrejme nehladam dost podrobne.
    • Re: Administrátori 11.08.2009 | 23:19
      Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
      Tomáš Srnka:

      Ahoj, Tomáš, keď sa tu spomína dodoedo, tak tiež musím pridať kritiku, že tiež niekoľko krát spomenul mňa provokačne v príspevkoch ktoré písal, a neto ich vymazal. Vo svojej podstate ma v nich urazal. Tieto prispevky a na tieto prispevky som bol upozorneny od priatelov tu zmailu po tom, ako medzi nami prebehla neprijemna diskusia.

      Som rad, že si aktívne spet!
      Close the Windows Open The Source
      • Re: Administrátori 12.08.2009 | 00:27
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        Aktivne, ako aktivne, ostava mi este par dni na dokoncenie Google Summer of Code projektu, potom dufam bude toho casu viac :-).
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Administrátori 12.08.2009 | 12:05
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          ja sa snazim sledovat pravidelne dianie na fore, no uz rozhodcu sa snazim nerobit, pretoze som bol uz parkrat kritizovany za moje pocinanie. jedine, co sa snazim eliminovat mazanim su vulgarizmy ... ale bohuzial je pravda, ze v poslednej dobe je tu rapidny narast flame-u a urazok, ci primitivneho spravania sa ... nedaval by som to vsak za vinu len adminom (nehovorim to teraz kvoli symbolu napravo od mojej prezyvky), ale aj diskutujucim. niektori si neuvedomuju, ze kvoli tomu brzdia pracu tych, co pracuju, aby ocistili pripadne forum od prispevkov nevhodnych a pripadne neziaducich pre inych diskutujucich ...
          • Re: Administrátori 12.08.2009 | 12:21
            Avatar borg Fedora  Administrátor
            bohuzial s takymi pripevkami musis ratat. linux sa dostava viac medzi ludi, a tym padom aj medzi menej inteligentnych
            • Re: Administrátori 12.08.2009 | 13:01
              Avatar ----   Používateľ
              toto moze napisat len velmi inteligentny clovek :)
              • Re: Administrátori 12.08.2009 | 13:24
                Avatar borg Fedora  Administrátor
                indentifikoval si sa tam?
                • Re: Administrátori 12.08.2009 | 17:28
                  Avatar ----   Používateľ
                  kde?
                  • Re: Administrátori 13.08.2009 | 15:17
                    WlaSaTy   Návštevník
                    Pripomeniem Ti?
                    • Re: Administrátori 13.08.2009 | 15:43
                      Avatar ----   Používateľ
                      mozes :)

                      • Re: Administrátori 13.08.2009 | 17:25
                        WlaSaTy   Návštevník
                        17425
                        • Re: Administrátori 13.08.2009 | 18:44
                          Avatar ----   Používateľ
                          si ma s niekym mylis, ja som registrovana pomlcka ;)
          • Re: Administrátori 12.08.2009 | 15:25
            Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
            Co sa tyka diskutujucich, i ja sam som často upozorňoval "tých čo radia" nech sa vykašlu na to, či niekto píše i alebo y, či dá ? alebo nie, lebo všetko sa dá pochopiť. Často som upozorňoval na to, že užívatelia ktorý zadávajú do fóra otázky majú prejsť wizzardom, ktorý som tu niekde písal. Nieje to len o tých menej chávavých, lebo často sa mi zdá, že to sú aj tí ktorý radia. Respektíve nachápem, prečo niekoho nasere to, že vyriešim otázku ja a rypne si, že som si to mal riešiť na svojom fóre. Veď i to je pre ludí. Čo to mám? pre seba? To že robím akúsi "databázu návodov!?

            Príklad otázky a na nu hned po nej odpoved od DH, na ktorého som reagoval. Odpoveďou by mohol zabaliť celú otázku. Ale tá sa musela samozrejme rozšíriť do nežiaducej témy: Programovanie Proste nechápem že keď už majú byť podla niekoho ludia menej chápavý, prečo sa tvária tak aj tí druhý. No kašlať na nich a napíšem odpoveď na otázku. A nie kritizovať, že tam má i, y, nedal otáznik, vyvracať názory, flame, lebo asi málo dnes s niekym pokecal. Často sa dá predpokladať. Ak niekomu proste nejde príkaz ./configure, ktorý má zadať pri inštalícií, asi ma napadne, že treba nainštalovať build-essential a nie že prečo to kompiluje. Čo mňa potom. On sa ma na nepýtal či to môže kompilovať.

            Za posledné, mám pocit, že keby sem nemá prístup neregistrovaný užívateľ na zadávanie otázok, dosť by to pomohlo.

            PS: eMDi, nemám pocit, že by si práve ty mal byť kritizovaný.
            Close the Windows Open The Source
            • Re: Administrátori 12.08.2009 | 15:30
              Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
              Takže ešte pridám :PORADTE: Ako poukázať na problém: Aj keď rozumiem D.Halickemu Ale proste kašlať na to, alebo to proste mazať, nech sa to naučia.
              Close the Windows Open The Source
            • Re: Administrátori 13.08.2009 | 12:05
              Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
              Kedže som si prečítal aj tvoj posledný príspevok, tak ma napadá, ako sa postavíš ku problému a chrapúňstvu, keď si autor tejto témy (Administrátori) dovolí bez toho, aby sa ma čokoľvek spýtal, zverejniť meno a priezvisko, čím mi spôsobil možnú újmu na súkromí a iné ??

              Už si tu toho povedal hodne a myslím si, že by si sa mohol prejaviť aj teraz.
              :-)
              G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
              • Re: Administrátori 13.08.2009 | 16:01
                Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
                K tomu sa musíš postaviť len a len ty.
                Aj moje meno je často na internete používané a ja som sa postavil k tomu tak že mi to nevadí (až na jeden prípad).

                napriek mojej registrácií tu, nik nedáva ani tebe právo brať moje meno do prstov a klikať ho na klávesnici a otrepávať sa tým, že ja zase budem mať akékoľvek brepty.

                Ako vravím, choď si to vybaviť na políciu keď ti to vadí. Mne to nevadí, takže sa k tvojmu problému nemám čo staviať. Respektíve, či to fakt je tvoje meno duplom netuším, keďže ťa menom nepoznám.
                Close the Windows Open The Source
                • smutné...naozaj...ale hold...možno je džungar a nevie to preložiť do svk 13.08.2009 | 18:01
                  Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
                  Ak tieto nezmysly považuješ za svoj postoj, je to len a len tvoj problém, vieš čo, nevnucuj ho ako riešenie. Nie si schopný pripúštať si akúkoľvek kritiku, ktorá neladí s tvojim názorom. Jednoducho povedané: si nekritický voči sebe a strašne kritický k ostatným. ;-)
                  smutné...naozaj...ale hold...možno je džungar a nevie to preložiť do svk :-D
                  G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                  • Re: smutné...naozaj...ale hold...možno je džungar a nevie to preložiť do svk 13.08.2009 | 18:18
                    Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
                    :-D ...to čo trepeš prosím ťa? nepýtaj sa na otázku keď nechceš odpoveď! a to čo trepeš ohladom kritiky, no ja mam z teba dost. :-D. Ale no nie...to pan dodoedo si vždy všetko pripusti.

                    Nelubia sa ti spravičky? nečítaj ich :-D asi tak.

                    ps: daj mi pokoj, čo tu zase chceš vyvolať. Nedávaj mi otázky ked nechceš počuť odpoveď. Respektíve vieš že odpoveď nebude taká aku chceš TY sám.


                    Inak spravím jedno rozhodnutie ktoré som poopravil pred časom.

                    Oddnes má LinuxOS možno napriek stúpajúcej návštevnosti, o jedného dlhoročného užívatela menej i v rámci toho, že zmažem z mysle celé linuxos. Je niekoľko ludí ktorým dodoedo vadí, ja som jeden z nich!
                    Koniec!
                    Close the Windows Open The Source
                    • Re: smutné...naozaj...ale hold...možno je džungar a nevie to preložiť do svk 13.08.2009 | 18:22
                      Avatar klayman Archlinux,Ubuntu,WinXP  Používateľ
                      Jak malí chlapci... hmm... :-)
                      It is story... story about good (Linux)... story about bad (Bill, Steve...)... It is true story...
                • Re: Administrátori 13.08.2009 | 22:36
                  DaNiX - neregistrovaný   Návštevník
                  Kto zamkol tému?

                  Musím odpovedať na tvoj príspevok, lebo očívidne nejde na ostatné dole.(hore).Ty si pomohol nejeden krát, prečo by si mal ty ist z fora prec? To že dodoedo sa ťa niečo spýta, ty mu odpovieš a on ťa nazve akokoľvek inak?
                  To on nevie čo je kritika. To je po fore niekolkokrat zdoraznovane. Aj mne vadi, robte s nim nieco!
                  • Re: Administrátori 13.08.2009 | 22:58
                    Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
                    Spamätaj sa, človeče.

                    Nikto tu nehovorí o vyhadzovaní HOCIKOHO z tohoto Fóra už vôbec nie o Tomášovi Hanzelovi, ktorý mal toľko odvahy, že zakladá nové vlastné linuxové fórum. Všetko. čo mi vadí mu poviem na rovinu a on mi neostane nič dlžný, čo sa mi páči. :-)

                    Len toľko.

                    BTW, ja som tu vetvu nezamkol, a ešte niečo.

                    Všetci sme sa rozhádali kvôli jednému indivíduu (ktorý sa hore podpísal ako "b57b844e23df599f0e25fdd2232223de"), ktorého nepoznám, a ktorý opäť dosiahol nekľud na tomto Fóre. Avšak opäť sa zmýlil, a nám stúpa návštevnosť toho portálu...
                    Ide mi o princíp a nie o meno.
                    G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                  • Re: Administrátori 14.08.2009 | 00:43
                    DaNiX - neregistrovaný   Návštevník
                    dodoedo..ale pozeras po sebe?
                    Spamataj sa, cloveče.
                    Nikto tu nehovorí o vyhadzovaní HOCIKOHO z tohoto Fóra už vôbec nie o Tomášovi Hanzelovi, ktorý mal toľko odvahy, že zakladá nové vlastné linuxové fórum. Všetko. čo mi vadí mu poviem na rovinu a on mi neostane nič dlžný, čo sa mi páči. :-)

                    Preco to zvyraznene, spominas, ked to nespomenul naozaj nik?A vies ze to forum je zamerane na navody s priamym ucelom? Vlastne co s tym ma nejake forum? Ale ukazal si sa.
                    • Re: Administrátori 14.08.2009 | 11:18
                      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
                      Dobre DaNiX, tak ti to treba pripomenúť, čo si o pár riadkov vyššie napísal ty sám:

                      Cit.: "Musím odpovedať na tvoj príspevok, lebo očívidne nejde na ostatné dole.(hore).Ty si pomohol nejeden krát, prečo by si mal ty ist z fora prec? To že dodoedo sa ťa niečo spýta, ty mu odpovieš a on ťa nazve akokoľvek inak?" Koniec cit.

                      Ešte stále chceš tvrdiť, že si nepísal nič o vyhadzovaní ?

                      Končím debatu.
                      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                      • Re: Administrátori 14.08.2009 | 17:13
                        Rytier   Návštevník
                        LOL.

                        Proste ty tocis o vsetkom inom, len nie o tom, co bolo predmetom tejto temy. To, ze si drzy a nedokazes niest kritiku.

                        Uz sa k tomu konecne vyjadri. Uz povedz, preco si taky prhky, hned vystrelis, mas vzdy pravdu.....

                        Zaujimave forum, aj Shakal sa mi paci, zaujimavo je to riesene, su tu celkom v pohode ludia, len ty mi tu stale akosi vadis (Nie si sam. Vadi mi aj Stano, Tomino a este par jedincov, dokopy asi 4-5).
                        • Re: Administrátori 14.08.2009 | 20:26
                          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                          ach jaj, tak aj ja? :) no co, asi si na to musim zvyknut... :)

                          inak forum je zaujimave podla mna hlavne preto, lebo som zatial na ziadne lepsie nenarazil :)

                          inak 2: co pisem na nejake dalsie stranky, kazda ma nejaky vlastny sposob robenia fora. vzdy sa totiz nasiel niekto, kto si povedal, ze sa to urobi nanovo a zaujimavo. aj preto mam rad linuxos