Pekne distro

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.08.2009 | 14:54
Gateway   Návštevník
Zdravim , neviete mi poradit nieake pekne spracovane distro myslim graficky .
Ale nechcem prostredie KDE .
Diky inak pouzivam Ubuntu 9.04 a toto chcem len tak na odskusanie .
    • Re: Pekne distro 13.08.2009 | 14:58
      Dežo Lakatoš   Návštevník
      skus ELIVE, mne sa paci.
      • Re: Pekne distro 13.08.2009 | 15:05
        Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
        debian s gnome popripade dake bez grafickeho prostredia a doinstalujes si take prostredie ako chces... kukni dostrowatch tam je zoznam prostredi
        Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)
    • Re: Pekne distro 13.08.2009 | 15:24
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      graficky pekne je vzdy vecou nazoru. to, co sa pozdava niekomu, sa nemusi pozdavat niekomu dalsiemu,

      pekne je podla mna napriklad s xfce zenwalk ci s gnome mint. odporucam do pozornosti stranku http://www.thecodingstudio.com/opensource/linux/screenshots/index.php. momentalne sa mi tam ale neda pripojit, dufam ze je to len docasne
    • Re: Pekne distro 14.08.2009 | 00:54
      matt   Návštevník
      Slackware s Entlightenment :))) Apropo, definicia co je pekne? Tiez, nemusi byt ucelne :)))

      "Slackware forever - no compromise"
      • Re: Pekne distro 14.08.2009 | 01:24
        tomino   Návštevník
        pekne je aj sabayon, ubuntu a aj ine... pekne nehladaj. hladaj uzitocne. sabayon je vycackany a je urceny na ukazku co vsetko linux dokaze...
        • Re: Pekne distro 14.08.2009 | 10:10
          Avatar jajo Debian|Sabayon|win7  Používateľ
          ja by som sa tiež priklonil k sabayonu. S Nvidia grafikou ide veľmi dobre, ale na nb sa mi s intel grafikou nedohodol vôbec
    • Re: Pekne distro 14.08.2009 | 01:37
      Avatar b13dr0nk4 Debian Sid / Mandriva 2009.1  Používateľ
      fedora
      http://www.debian-linux.cz - serverík v zrozumiteľnej reči pre "Debianistov"
    • Re: Pekne distro 14.08.2009 | 01:38
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Mne sa velmi paci default tema gnome v mandrive. Normalne ma to zvadzalo zacat to pouzivat (myslim to gnome).
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Pekne distro 16.08.2009 | 17:50
      Avatar Filip Horňák ArchLinux  Používateľ
      toto alebo ece toto vyber si potom mozes ece zvolit enlightment, floxbox openbox a vela inych boxov na distribucii nezalezi, vzdy to bude vyzerat tak ako si to upravis ;-)
    • Re: Pekne distro 17.08.2009 | 20:43
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      • Re: Pekne distro 18.08.2009 | 10:01
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Forbidden
        You don't have permission to access /book/bonus/ancient/vpc/images/openbsd.gif on this server.

        Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
        Apache/1.3.41 Server at osxbook.com Port 80
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Pekne distro 18.08.2009 | 13:01
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          divne, pred chvilou mi to fungovalo. no nic, na google je vela obrazkov. openbsd je system pre tych, ktori radsej prehladnost pred dakym brutalnym vyfarbickovanim