rhythmbox a ekvalizér

Sekcia: Aplikácie & Desktop 26.08.2009 | 14:03
Avatar sokolik Ubuntu 9.04  Používateľ
je nejaký spôsob, ako si do rhythmboxu pridať ekvalizér? som trošku lenivý prechádzať na exaile, aj keď nad tým už chvíľu rozmýšľam...a ďalšia vec: ako je to s exailom a last.fm? lebo pri rhythmboxe mi stačil plugin (žiaden externý last.fm scrobbler)
    • Re: rhythmbox a ekvalizér 26.08.2009 | 14:25
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      existuje velmi vela dalsich prehravacov. ak chces ekvalizer, mozes skusit napriklad audacious. vela moznosti ma tiez napriklad banshee
      • Re: rhythmbox a ekvalizér 26.08.2009 | 19:45
        Samuraj   Návštevník
        Stanislav, ale on sa pýtal na pridanie ekvalizéra do Rhythmboxu a nie na názvy ďaľších prehrávačov.
        • Re: rhythmbox a ekvalizér 26.08.2009 | 19:55
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          Samuraj, kedze dalsie prehravace maju jemu potrebnu funkciu okamzite a instalacia je velmi jednoducha, tak si moze napriklad audacious vyskusat. z linuxakov, ktorych poznam osobne, nepouziva rhythmbox ani jeden.

          navyse som dala nazvy, ktore si moze dat do google a pozriet si vzhlad jednotlivych programov. ak ma nieco taky ekvalizer aky potrebuje, tak nech si to vyskusa. Dal by som radu ako to pridat do rhythmboxu, no nemam s tym programom ziadne kladnes skusenosti.
          • Re: rhythmbox a ekvalizér 26.08.2009 | 20:05
            Samuraj   Návštevník
            "je nejaký spôsob, ako si do rhythmboxu pridať ekvalizér? som trošku lenivý prechádzať na exaile, aj keď nad tým už chvíľu rozmýšľam...a ďalšia vec: ako je to s exailom a last.fm? lebo pri rhythmboxe mi stačil plugin (žiaden externý last.fm scrobbler)"

            On sa nepýtal na to, aké ďalšie prehrávače disponujú ekvalizérom. Ako vidíš, on už má vybraté Exaile. Problém je v tom, že sa mu nechce prechádzať. Preto chce problém riešiť pluginom, ktorý by mu ekvalizér do jeho Rhythmboxu priniesol.
          • Re: rhythmbox a ekvalizér 26.08.2009 | 20:07
            Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
            Ja rhythmbox pouzivam.
            Po zadani do googlu
            equalizer to rhythmbox
            http://www.linuxforums.org/forum/coffee-lounge/137770-how-equalizer-rhythmbox.html
    • Re: rhythmbox a ekvalizér 27.08.2009 | 00:08
      Avatar sokolik Ubuntu 9.04  Používateľ
      na stanovu obhajobu: rád si pozriem iné prehrávače...nie som úplne vyhranený, že len a len rhythmbox:) idem si ich obzrieť..aj ten návod...a vyberiem si najvhodnejšie pre mňa:) ďakujem vám