Ake hry vam vo virtualboxe idu ???

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.09.2009 | 12:50
tomino   Návštevník
caute rad by som si vo virtualboxe zahral dake hry.... (win xp) lenze tie novsie nejdu.... vedel b y mi dakto odporucit daku hru co mu tam ide ??? dakujem
    • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 19.09.2009 | 14:00
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      playonlinux dokaze spustit aj veci ako far cry crysis call of duty a strasne vela hier. half life 2 , team fortress 2 , bioshock , dalsie nemam overene. Vo virtual boxe ti toho vela nepojde, nakolko virtual box nespusta windows za primarnym a ani sekundarnym cielom hrat na tom hry..
      http://playonlinux.com/en/
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 19.09.2009 | 14:06
        thinos   Návštevník
        aka reklama na playonlinux :D btw aj mna by zaujimalo co sa da na tom spustit. nie kvoli hram ale kvoli tomu ako virtualbox spravil podporu 3d uz dlhsi cas to chcem odskusat len si neviem na to najst cas
        • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 19.09.2009 | 15:03
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          + este na linux dodavam Crossover ( games / software verzie ) ... Ide cez to napr. aj taky Orangebox, co je steamovy klient zahrnujuci neviem kolko hier, typu hl 2, a hry postavene na engine hl 2
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 20.09.2009 | 15:29
        tomino   Návštevník
        je to super :)) uz to mam nainstalovane. a dokonca mne ani wine nechcel ist a ono mi to dako spravilo a uz mi ide aj to aj to :). dakujem.
    • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 19.09.2009 | 15:50
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      aj ja som chcel pod linuxom rozchodit rozne hry. no potom som si nasiel wesnoth a openttd a par dalsich a uz ma akosi win hry nelakaju :)
      • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 19.09.2009 | 15:57
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Nezabudni povedat ze si super duper vyvojar a prekladatel wesnothu ;)
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 20.09.2009 | 02:15
          thinos   Návštevník
          ale aj tak nik nepovedal ako je to z podporou direct3d pod virtualboxom :)
          • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 26.12.2009 | 18:55
            Hunter   Návštevník
            ja mam na mandrive 10 virtual box. v nom mam win xp. skusal som der hunter a nfshp2 ale nejde to. pise nieco debugger has been detected... neviem co s tim, chcel by som tam nieake hry. neviete ake funguju?
            • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 26.12.2009 | 19:01
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              cez wine ide vyborne napriklad diablo, warcraft a starcraft
              • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 27.12.2009 | 01:00
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                JJ, diablo, warcraft a starcraft sa mu hodia, ked chce need for speed... LOL stano :D
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Ake hry vam vo virtualboxe idu ??? 27.12.2009 | 02:55
            l_barbarossa   Návštevník
            - ja mam tiez virtualbox na mdv, directx (v. 7-9) je tam podporovane bud cez virtualbox additions alebo pomocou wine3d kniznic.
            - napr. Lego Designer mi funguje, ale na trosku narocnejsie zanovne hry ktore vo win idu bezproblemovo (s mojim 3roc -vtedy priemerne vykonnym - ntbk-om a intel integr. grafikou) to nevidim - virt. masina ma pomerne velku reziu