Linux Torvalds odporúča Windows 7

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.10.2009 | 01:14
Absolutne spokojny...   Návštevník
Linux Torvalds odporúča pre všetkých, najlepší OS všetkých čias Windows 7
http://lh6.ggpht.com/_COt6T7Tmrok/SuBPtuBzfvI/AAAAAAAAAoo/LHskug3S_-E/s720/dsc_1576.jpg
    • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 01:23
      Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
      Aspon vidno, ze ide o charakterneho cloveka. To je podobne, ako ked Slovan supne SR20 dvanast golov, ale hladisko mladikom aj tak zatlieska. Proste slava vitazom a cest porazenym. Ja mam tiez Microsoft rad a budem na tuto firmu spominat vzdy v dobrom. Ved sa pricinili o rozsirenie pocitacov do domacnosti vdaka jednoduchej napodobenine OS a zaroven poskytli zivnu podu pre mnoho firiem, napriklad aj nas slovensky ESET. Proste na nich treba spominat ako na pionierov svojej doby, ktori pripravili svet na rozmach skutocnych operacnych systemov.
      Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
      • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 01:33
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        velmi pekny nazor, suhlasim s tebou
        • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 16:53
          zeratul   Návštevník
          OMYL CHLAPCI !!! KEBY IBM NEPRISLO S PC A MICROSOFTOM S DOSOM TAK TU MAME 64BIT ATARICKA A AMIGY TO BY BOL SVET KRAJSI. TEDA JEDINE CO MICROSOFT UROBIL JE ZE POKAZIL MORALKU A PRISPEL K ROZSIRENIU SUPER PLATFORMY
          • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 16:55
            zeratul   Návštevník
            A SOM ZABUDOL FAJNE SA PRI TOM NABALIL
            • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 17:57
              Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
              Capslock day bol vo stvrtok.
              Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
              • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 25.10.2009 | 14:31
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                toto je kvalitni nazor
                Debian. apt-get into it…
          • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 19:38
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            teraz to znie velmi komicky, ze 64 bit amiga a spol. no mohlo by to byt. a mozno by to bolo teraz to iste, len s inym nazvom
            • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 22:27
              WlaSaTy   Návštevník
              Amiga pouzivala CPU ktore mali 64bit adresaciu roky pred tym ako x86 zacalo o nej uvazovat, takze by sa vyvoj jednoducho nezabrzdil slepou vetvou zvanou x86. Mimochodom, skus si najst kolko percent programovych instrukcii je 32bit alebo 16bit oproti poctu tych 64bit a pochopis vyznam slov "s x86 na vene casy a nikdy inak".

              • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 23:20
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                pocul som nieco o amige, ze bolo mozne na relativne slabom hw rozfungovat aj lepsi softver. o co tam presne islo, tak to neviem. najvyssi cas zacat studovat.

                mal som atari, no to som bol este drobec. a akosi mi bolo divne, ze sa tie hry pustaju z audio pasky :) dat tomu roky evolucie, mohli by byt sucastne masinky uplne ine
                • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 23:44
                  WlaSaTy   Návštevník
                  Sucasne masinky su ine, len ich sa nekupuju z vedlajsieho regalu od fotakov a zehliciek.

                  Dnes ked sa ludia tesia na lacne stvorjadro ma Sun Microsystem 64 jadrove CPU. V case ked sa ludia sklamany z multi thread cpu tesili ze si niekedy budu moct dovolit aspon dvojjadro presedlal samotny Microsoft na CPU Xeon, teda trojjadro od IBM pri vyrobe svojej druhej hernej konzoly. A dalo by sa pokracovat, ale to by sme nemohli byt zaslepeny voci plnohodnotnym architekturam. Skus si pozriet aspon vykon pri prehravani toho Linuxoveho tabletu s CPU ARM co recenzuju na root.cz.

                  PS.: V slove Xeon nie je preklep. Nejednalo sa o Xenon, teda o pokus ako spravit 64bit z pIII, jednalo sa naozaj o CPU architektuty Power od IBM.
    • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 11:25
      ARny   Návštevník
      tiez je mozne vysvetlenie jeho myslienkovych pochodov taketo: "tak tento OS hravo kvalitou porazime" ;)
    • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 12:04
      GeoRW   Návštevník
      ta fotka je spravena z recesie, ked bol linus na vystave, kde mal stanok aj Microsoft; on ziaden Windows neodporuca :))
    • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 12:35
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
    • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 13:15
      Avatar Fridolín Pokorný Fedora 21  Používateľ
      • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 16:48
        jano   Návštevník
        Postrádam tam Richarda Stallmana :-))
        • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 16:54
          zeratul   Návštevník
          Linus na rozdiel od Stalmana je humorista.. a vie si zazartovat.. Stallman berie zivot vazne..
          • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 17:56
            Avatar Samuel BWPOW Kupka Almalinux, OpenWRT  Používateľ
            Aj Stallman obcas zartuje, ale tak, hmm, svojsky :)
            Strach dát najevo své pocity a zjednat si u druhých respekt je jedním z problémů civilizovaného člověka, který se naučil zpochybňovat svou vlastní pravdu pro zdání objektivity
    • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 18:00
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Absolutne spokojny...


      Som rád, že prispievaš do Fóra, aj keď by možno stačilo dať link na pôvodný český článok na root.cz. Mimochodom, bol použitý nesprávny názov príspevku, správne by to malo znieť: "Linus Tornvalds sa nechal odfotiť pred stánkom so škatulami od MS Windows 7."
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 18:52
        Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
        dodoedo ma pravdu, aj preto som uviedol vyssie zdroj spravy ...
        Slackware
      • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 24.10.2009 | 22:14
        Absolutne nespokojny...   Návštevník
        Mňa tiež teší , že Ty VEĽKÝ DODOEDO sem prispievaš, bez tvojich rýchlych flash správ by to bolo na tomto portali o ničom.
        a nedopadneš ako všetky 1000 distribúciíí Linuxu, nezačneš si budovať vlastnú stránku o Linuxe,ako to urobilo zopár schopných ludi na Slovensku.
        • Re: Linux Torvalds odporúča Windows 7 25.10.2009 | 15:42
          Avatar chatpall   Používateľ
          vola sa to evolucia :)
          NERUSTE TENTO UCET!!!