compiz fuzion

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.11.2009 | 18:09
Avatar strudliak   Používateľ
Ahoj,mam Ubuntu studio 9.10...nevjem co mam dat ako predmet do temy, ale mam problem s nastavenim compiz fuzion amaterskeho typu...nastavil som si v nastaveniach compiz-u aby sa mi zobrazovali plochy (nije rotujuca kocka) ale (nevjem ako sa to vola), proste sa mi oddiali plocha kt.sa rodeli na moje styri desk-topy...problem vsak je ze som to omylom nastavil na prave tlacidlo mysi, kt.potrebujem napriklad na otvorenie uz spominaneho compizu - (compiz fusion icon v liste) a na kopec inych veci, na kt.potrebujem prave tlacidlo mysi (copy-paste, obtions, pridat new icon niekde,...). Moja amaterska otazka teda znie: "ako sa dostanem do toho compiz-u a zmenim toto hlupe nastavenie??" som uplny amater co sa tyka linuxu...dakujem za akukolvek uzitocnu radu...
    • Re: compiz fuzion 03.11.2009 | 20:17
      Avatar dudulko   Používateľ
      ahoj, to iste sa stalo aj mne asi predvcerom ... zakazdym ako som na nieco chcel kliknut, vzdy to nereagovalo lebo to menilo plochy. tak som sa nastval a preinstaloval som cely linux.
      • Re: compiz fuzion 03.11.2009 | 20:23
        strudliak   Návštevník
        oki, ale tomu som sa chcel vyhnut...potrebujem nieco ako spustit compiz cez prikazovy riadok...nevjes pls prikaz??dik..
        • Re: compiz fuzion 03.11.2009 | 20:30
          Gregor D.   Návštevník
          Čo vlastne teda potrebuješ? Ak chceš pustiť napr. Nastavenia compizu tak použi "ccsm", či?
          • Re: compiz fuzion 03.11.2009 | 20:33
            strudliak   Návštevník
            dakujem!! presne toto som potreboval...este raz dik...hovorim ze som amater...d;o)
            • Re: compiz fuzion 03.11.2009 | 20:47
              Avatar dudulko   Používateľ
              a pojde ti to dat na povodne nastavenie?
    • Re: compiz fuzion 04.11.2009 | 14:13
      babaali41   Návštevník
      systém-predvolby-správca nastavení CompizConfig a tam klikni na nazov danej ponuky a v ponuke na konci sú také metličky - "Vrátit štandardné nastavenia". Po kliknutí na ne sa obnovia dané nastavenia do povodneho stavu. Takže kde si sa motal a nastavoval tak pozametaj.