Foxit Reader Linux

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.11.2009 | 23:07
ivan   Návštevník
Nazdarte. Len kratka info - prave som si stiahol novu verziu Foxit Reader a zda sa, ze funguje spolahlivo (predchadzajuca verzia mi padala). Neinstaluje sa, staci rozbalit a spustit .bin. Je to tu: Neviem, ci je to nejaka novinka (pre mna urcite :) - davam to sem preto, ze by to mohlo niekomu pomoct.
    • Re: Foxit Reader Linux 08.11.2009 | 23:44
      Avatar Tommy Angelo   Používateľ
      myslel som si ze to je nieco ako modul do firefoxu, ze pdf-ka bude uz konecne zobrazovat vo vnutri firefoxa a nie cez nejaky dalsi novy program...nemam rad vela otvorenych okien, tabov ano...

      btw. existuje aj nieco take v linuxe, ako je vo windowse, ze pdf-ko otvori vo vnutri firefoxu namiesto otvorenia v externom pdf-browseri?
      • Re: Foxit Reader Linux 08.11.2009 | 23:54
        Avatar Tommy Angelo   Používateľ
        prisiel som na to. Staci nainstalovat acroread (a u mna este aj prislusne balicky compat-openssl097g-32bit) a potom vo firefoxe to nastavit podla prislusneho postupu. =) parada!
    • Re: Foxit Reader Linux 09.11.2009 | 02:16
      Avatar maor Mint, Debian, Raspbian, LibreELEC  Používateľ
      Nový Foxit Reader už je dlhšiu dobu použiteľný aj v linuxe, ale na windowsácku verziu stále nemá. Inak mám pocit, že Adobe Reader je na linuxe rýchlejší než tento Foxit.
      • Re: Foxit Reader Linux 10.11.2009 | 03:27
        ello   Návštevník
        Evince, KPDF, GhostView, XPDF a kopa daľších linux pdf-prehliadačov.
        Evince by som odporúčal pred Foxit.