compiz problem

Sekcia: Aplikácie & Desktop 17.11.2009 | 18:40
thebigme   Návštevník
zdar. mam opensuse 11.2 a instaloval som si cez yast compiz fusion. postupoval som podla jedneho navodu. nainstaloval som si teda toto: compiz , compiz-kde4, compiz-fusion-plugins-main, compiz-fusion-plugins-extra a compizconfig-settings-manager. po nainstalovani som do konzoli dal prikaz compiz --replace. spustil sa mi compiz a fical v pohode ale horne listy okien zmizli a celkovo mi zacal linux blbnut... nic neslo musel som dat restart. neviete co mam spravit? dik
    • Re: compiz problem 17.11.2009 | 19:31
      l_barbarossa   Návštevník
      V ccsm u mna vidim moznost zapnut "KDE Compatibility" a vypnut "Gnome Compatibilty".
      Dalej existuje polozka "Windows Decoration". V policku "Command" ma dopisane emerald (pretoze emerald mi viac vyhovuje nez gtk-window-decorator alebo metacity. Emerald asi dobre fici aj v KDE, takze by som si ho doinstaloval spolu s emerald-themes).
      Este som si vsimol jedno policko, kde je napisane any & !name=kdesktop_lock a to neviem, co znamena ...
      • Re: compiz problem 22.11.2009 | 22:21
        thebigme   Návštevník
        nemam tam ani gnome ani kde compatibility.
        ten emerald som doinstaloval. a to posledne neviem co si tym chcel povedat

        Compiz stale nejde a este jedna vec jak dam do konzoly compiz --replace tak sa mi napise

        compiz (cube) - warn: failed to load slide: freedesktop

        a dalej uz viete co nasleduje. nemate este niekto nejaky navrh?
        • Re: compiz problem 26.11.2009 | 10:44
          Avatar Oliver Roch Ubuntu, Debian, Elive, XP  Používateľ
          skus do konzoli napisat ccsm a ak tam nemas kde compabatibility tak potom mas asi staru verziu compizu