Problém CompizConfig

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.11.2009 | 18:14
ošo   Návštevník
Nainštaloval som si Ubuntu-Twek a odtiaľ som si nainštaloval configuráciu Compiz-Fusion (či čo to bolo). V nastavení jednotlivých efektov je aj: Efecty -> Reflection. Keď na to kliknem zak PC zamrzne a potom ani nenaštartuje. Určite je to tým "Reflections" bo som skúsil postupne zapínať ostatné efekty, nakoniec som si nechal to "Reflections" a zase všetko zamrzlo. Výsledok bol, že som musel 2x formátovať disk :(

Je to normálne? Vedeli by ste to vyriešiť bez formátovania?
    • Re: Problém CompizConfig 18.11.2009 | 21:34
      Avatar rolec Archlinux, Ubuntu  Používateľ
      no normalne to urcite nie je...
      skoro isto sa to da riesit bez formatovania disku ale z daneho popisu problemu je dost tazke napisat ako
      v kazdom pripade doporucujem "reflections" nezapinat je to asi najjednoduchsie riesenie(aj ked nie najspravnejsie)
      :(){ :|:& };:
      • Re: Problém CompizConfig 19.11.2009 | 12:21
        ošo   Návštevník
        skúsim nejaké symptómy: klikol som na to políčko a NB zamrzol, na nič nereagoval, jedine vypnúť natvrdo. Po spustení šlo bootovanie normálne až kým nedošlo k načítaniu samotného ubuntu, kedy to znovu zamrzlo. A tak stále dookola ...
    • Re: Problém CompizConfig 19.11.2009 | 12:24
      ošo   Návštevník
      Ešte ma napadlo, ako môžem kopírovať súbory na linuxových diskoch v liveDVD? Mne to nešlo, súbory boli zamknuté, musel som to cez príkazový riadok, čo bolo pre mňa ešte nepraktické. A doteraz som neprišiel ani na to ako kopírovať celé priečinky :-)
      • Re: Problém CompizConfig 19.11.2009 | 12:32
        ošo   Návštevník
        EDIT: na kopírovanie priečinkov som už prišiel :-D