Problém so spodným panelom

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.12.2009 | 20:30
WxVxW   Návštevník
Dobrý deň. Mám takýto problém so spodným panelom - nie je na ňom vidno ani spustené okná, ani aplikácie, proste nič. Najhoršie je, keď ich ešte aj minimalizujem- v prípade použitia viacerých plôch jednoducho nie je možné, zapamätať si všetky spustené okná. Linux mám krátko a som v ňom ešte viac-menej začiatočník. Tak by som uvítal každú pomoc. Ďakujem

P.S: Tento problém nastal včera. A včera som sa taktiež pohrával s Mac-lookom, Avant-window navigatorom a podobne. Čiže problém by mohol byť aj tam...??
    • Re: Problém so spodným panelom 01.12.2009 | 22:08
      Dragon   Návštevník
      Dobra rada pre novacika - precitaj si najprv skvele rady, ktore sa zobrazuju pri pridavani novej temy na tomto fore. A precitaj si to aj na kazdom inom fore, ktore navstivis a rozhodnes sa nacat nejaku temu.
      Skusim tipnut - pouzivas Ubuntu? Ak ano, klikni si na spodny panel pravym tlacidlom mysi a pridaj si na panel "zoznam okien" - neviem ako sa to vola po anglicky, kedze mam lokalizovane.
      • Re: Problém so spodným panelom 01.12.2009 | 23:51
        WxVxW   Návštevník
        Ďakujem. Problém som už vyriešil premenovaním .gconf a .gconfd. Ale ďakujem za radu
        • Re: Problém so spodným panelom 02.12.2009 | 00:20
          l_barbarossa   Návštevník
          to je sice pekne, ale tymto sposobom si vratil do default stavu vela komponentov a aplikacii Gnome. rozhodne to nie je krok, ktory by som odporucal na zabehnutom desktope.
          co ti sluzi ku cti, tak to, ze si namiesto hrubeho vymazania pouzil premenovanie -> teda vytvoril si zalohu, a dalej, ze si trafil do terca, hoci za 10 to ani zdaleka nebolo.