Pidgin 2.6.4 - problém s nastavením písma

Sekcia: Aplikácie & Desktop 19.12.2009 | 15:27
Eddy   Návštevník
Čawte , môhol by my prosím vás niekto pomôcť s týmto problémom => Keď som si nainštaloval nový os linux ubuntu 9.10 karmic koala ktorý mal predvolene nainštalovaný im klient Empathy , ktorý sa my moc nepáčil tak som si nainštaloval pidgina ( v 2.6.2) na ktorého som bol naučený z predchádzajúcich verzii ubuntu , potom som si ho updatol na v 2.6.3 ( dovtedy sa problémy s nastavením písma nevyskytli ) no a keď sa my dnes pidgin updatol na novú verziu 2.6.4 sa dostavil problém s písmom a to taký že písmo bolo normálne v nastaveniach nastavené na bold a na väčšie ale potom v chat okne keď som si písal s kamarátom tak to písmo nebolo ako som si nastavil čiže nebolo bold a ani väčšie. A v nastaveniach písma som nenašiel okrem toho základného nastavenia písma žiadne iné nastavenie ktoré by sa týkalo písma a ani som tam nenašiel nastavenie veľkosti písma ( toto nastavenie bolo len vo verzii 2.6.3 a nižších verzii pidgina ) Takže my prosím vás poradte ako sa mám s týmto problémom popasovať.

S pozdravom Eddy
    • Re: Pidgin 2.6.4 - problém s nastavením písma 25.12.2009 | 14:32
      Avatar << Tomino >> Windows 7 & Arch Linux KDE  Používateľ
      odinstaluj aktualnu verziu a najnstaluj poslednu stabilnu verziu
      Prečo platiť za Windows keď viac ako 90% sw ide aj na linuxe a k tomu máte extra rýchly, aktuálny systém bez vírusov, bez nutnosti defragmentácie a iných hávedí :)