Spodná lišta

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.01.2010 | 14:35
Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
Zdravim,
Chcem sa opytat ci sa na Ubuntu da spravit takato spodna lišta ?
Aby mi ukazovalo aj minimalizovne okna ako to je aj na Win. 7.
Diky za odpoved.
screen : http://pictureup.cz/thumb/verejny/31813181start panel1.jpg
    • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 14:44
      Avatar SaxX Kubuntu 9.10, Windows 7  Používateľ
      pre ubuntu hladaj take veci na gnome-look...

      tu je link prezri si to :)
      http://gnome-look.org/content/search.php
      Supernatural is the best!!! Bojovník za slobodný software...
      • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 14:45
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        jj, viem tu stranku poznam a casto ju navstevujem, ale ja len preto ze ak to niekto ma povie mi presne ako to spravil a ako to funguje ...
      • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 14:46
        Avatar SaxX Kubuntu 9.10, Windows 7  Používateľ
        a nahlad si mozes nastavit napr. v compize
        Supernatural is the best!!! Bojovník za slobodný software...
        • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 17:08
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
          a tu je ten problem pri MINIMALIZOVANYCH oknach to nefunguje aspon teda mne nie, respektive neviem ako to nastavit aby tak zobrazovalo aj minimalizovane okna

          kto nevie ten efekt je WINDOW PREVIEWS v sekcii EXTRA (v compize samozrejme)
          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 19:00
            Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
            Diky :)) mne to funguje :) len som to zapol a uz mi to funguje tak ako to chcem :)
            • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 19:05
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
              a zobrazuje ti to aj minimalizovane okna ??
              lebo mne teda nie ( aj ked davam ALT+TAB tak mi pri minimalizovanom okne zobrazi len jeho ikonu pri ostatnych nahlad)

              BTW tento efekt odkukal windows od compizu(mozno od applu alebo ja neviem, ale compiz ho mal skôr), tak mi prislo az smiesne ze si ho chcel na zaklade toho ze to funguje vo windowse - je to riadna haluz
              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 19:07
                Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
                No prave som zistil ze minimalizovane okna nezobrazuje .... takze nejde tak ako so to chcel, ale aspom nieco ked nic ine :)
                Hej je to sranda ale chcel som ho :) strasne rad sa hram s nastaveniami najmä vzhladu systemu, teda pokial mam nato cas :)
                • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 19:14
                  Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
                  tak s nastaveniami kompizu sa vyhras pekne, kedysi som nad tym stravil pekne hodiny, odvtedy mam ulozenu temu/konfiguraciu a vzdy ju len importujem
                  Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
                  • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 19:18
                    Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
                    Tak to poznam :)
                    Objavujem moznosti ktore mi boli pri Microsofte odoprene a obmedzene .
                    A vidis ked si to uz spomenul, ako sa da takto tema ulozit ? resp. toto nastavenie ?
                    • Re: Spodná lišta 11.01.2010 | 21:56
                      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
                      ked otvoris cssm (nastavovanie kompizu) nalavo dole je NASTAVENIA a tam uz najdes export nastaveni (to je ta tema ako tomu ja hovorim), a tam je aj moznost importu
                      v podstate ide o profil
                      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment