GNOME obnovenie PANELU - Greenie

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.02.2010 | 00:18
Michal   Návštevník
Caute, linux pouzivam no stala sa mi taka jednoducha vec, ktoru fakt neviem vyrisiet, v archyve som ju nevedel nast tak, davam sem. Mam Gnome, a tak som sa hral s vzhladom, panelom horným a som si nejako vymazal... Obnovil som ho, ale ked som ho chcel znova spravit tak ako bol, no sa poskladat nedal, lebo tam take ikonky neboli, co mam robit?Chcem to dat uplne naspat, tie nastavenia, ktore som tam mal ,vsetko, esistuje nejaky prikaz?...aj po resetnuti note sa to daa, obnovit?.....pls..:-D...

Mam Greenie... Dakujem

Inak by tam mohlo byt tlaciko, alebo ak je, tak kde je... ohladom, ak sa nieco spraví, nevedomky, omylom a tak dale, ze krok spat...:-D...
    • Re: GNOME obnovenie PANELU - Greenie 02.02.2010 | 02:27
      merlyn   Návštevník
      Ahoj,
      zkus smaznout (spis nekam zkopirovat kdyby se neco nepovedlo) ~/.gconf, vytvor novyho uzivatele (treba pomoci adduser (nezapomen pouzit 'sudo')), a pak nakopiruj .gconf z /home/novy_uzivatel do /home/michal (nebo jaky jmeno pouzivas).

      • Re: GNOME obnovenie PANELU - Greenie 02.02.2010 | 11:33
        Avatar omdzor #!  Používateľ
        Netreba ani vytvarat noveho uzivatela, jednoducho ak zmazes ~/.gconf tak budes mat defaultny vzhlad ako po instalacii...
        #! /usr/bin/env python
      • Re: GNOME obnovenie PANELU - Greenie 02.02.2010 | 21:20
        Michal   Návštevník
        Dakujem za odpoved, no ale neviem to nasjt, ani kde sa pridava dalsi uzivatel...Viac pouzivam linux ako vyuzivam.... Da sa to nejako jednoducho, napadlo ma jedno preinstalovat da sa to?...
    • Re: GNOME obnovenie PANELU - Greenie 02.02.2010 | 11:36
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      ked kliknes pravou mysou do panelu a das pridat obsah tak sa ti vsetky tie veci tam nedaju dat naspat ???
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: GNOME obnovenie PANELU - Greenie 02.02.2010 | 21:16
        michal   Návštevník
        Praveze vobec, tam je len pridat do panelu - zalozky odkazy, ale tie co tam boli vobec tam niesu...
        Neviem, co mam stym robit...
        • Re: GNOME obnovenie PANELU - Greenie 02.02.2010 | 21:54
          Michal   Návštevník
          Dakujem, vsetkým, uz som tam vymazal som ten subor a hotovo.. vdaka...