problem s okrajom okna

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.02.2010 | 18:46
Avatar Jakub Vojaček Fedora 15  Používateľ
cavet ludia mam jeden problem ako si mi neche zobrazit okraje okna reps. dekoraciu okna (ta cast kde je maximalizovanie, minimalizovanie a zavretie), ked som chcel spustit spravcu okien tak to nejde zacne sa nacitavat v liste a potom nic
skusil som nainstalovat aj compiz ale ani to akosi nefunguje... mozno som ho zle nainstaloval

za akukolvek radu diki a este mam XUBUNTU 8.10
    • Re: problem s okrajom okna 09.02.2010 | 19:14
      Avatar w0t4n Debian 5  Používateľ
      Mas nainstalovaneho compiz settings manager? tam je potom taka moznost ze zapnut Window Decoration, potom daj reload window manager a malo by to ist
      • Re: problem s okrajom okna 09.02.2010 | 19:24
        Avatar Jakub Vojaček Fedora 15  Používateľ
        na nainstalovanie toho compizu staci dat v terminale apt-get install compiz
        ? ak ano tak ako to mam spustit? lebo to som uz naistaloval dik
        • Re: problem s okrajom okna 09.02.2010 | 19:55
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          dekorator okien je emerald..

          apt-get install emerald a ked ti to nainstaluje tak zmackni alt + f2 a napis emerald --replace
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: problem s okrajom okna 09.02.2010 | 20:14
            Avatar Jakub Vojaček Fedora 15  Používateľ
            treba aj restart pc?
    • Re: problem s okrajom okna 09.02.2010 | 20:30
      Avatar Jakub Vojaček Fedora 15  Používateľ
      skusil som aj som restartoval nasiel som aj manager pre emerald ale nic stale mi nechce zobrazit dekoraciu... inak som si teraz vsimol ale neviem ci to je dolezite ze cela moja plocha je akokeby posunuta hore pod horny panel a tie na dolnom sa mi neda prepnut medzi plochami aj ked mam nastavene 2 tak mi proste ukazuje len jednu
      • Re: problem s okrajom okna 09.02.2010 | 21:49
        Avatar Jakub Vojaček Fedora 15  Používateľ
        oks diki vsetkym ale uz som to vyriesil stacilo v terminale spustit xfwm4
        coz je spravca okien