banshee instalacia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 28.02.2010 | 17:53
Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
caute naistaloval som si banshee kvoli prehravacu, ale neda sa mi nijako spustit. nevidim ho ani v krunneru ani v nicom. pritom je naistalovany spravne, lebo ho vidim v yaste. Neviem ci to nemoze byt sposobene KDEckom 4.4. Neviete ako na to?
    • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 18:38
      Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
      ALT+F2, napíš banshee a odenteruj.
      Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
      • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 19:33
        Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
        ved presne to som napisal ze to tam nie je.
        • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 19:40
          Avatar Marián Sova Ubuntu 10.10  Používateľ
          Aha. Tak ho skús spustiť cez terminál. Či len vypíše nejakú chybu alebo proste ten súbor vôbec nie je.
          Čo ťa nezabije, to ťa posilní | Leták na propagáciu jabbera v pdf | www.mikroprocesory.sk
          • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 20:21
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            No mne spustenie 'banshee' nefunguje. Funguje mi iba 'banshee-1'
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 20:22
              Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
              no tak si uprav menu a vytvro si tam spustac s prikazom ktorym si schopny banshee pustit, neviem ako sa to robi v kde ale urcite to pojde, v gnome staci kliknut pravou mysou na menu a zvolit upravit ponuku
              Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
              • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 20:27
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                Ja s tym problem nemam... len hovorim ze dufam ze ten kto ho ma nespusta 'banshee' namiesto 'banshee-1' alebo nieco podobne ..
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 20:31
                  Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
                  sorry dare_devil, som si mylsel ze tvoj prispevok je od zakladatela topicu

                  tomu co sa pytal : ak si schopny nejakym prikazom psustit banshee tak si ho nahod do menu ako spustac (ak nevies ako urcite najdes navod alebo ti niekto poradi)
                  Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 22:46
            Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
            banshee ani banshee-1 nefunguje, vypise ze tam vobec nie je taky prikaz
            • Re: banshee instalacia 28.02.2010 | 23:07
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              a ked napises do konzoly bansh a zmacknes tab? malo by ti to automaticky doplnit alebo poskytnut dostupne moznosti
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
              • Re: banshee instalacia 01.03.2010 | 14:16
                Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
                nic ani len neponuklo
                • Re: banshee instalacia 01.03.2010 | 17:17
                  Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                  A ako si si to instaloval?
                  There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                  • Re: banshee instalacia 01.03.2010 | 18:11
                    Avatar pison openSUSE 13.1, KDE 4.12.3  Používateľ
                    normalne v yaste, a potom som skusal aj one-click-installom , ale ani jedno nefungovalo