Zas a znova.... Je ANDROID rolling up date?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.04.2010 | 19:04
Tomas   Návštevník
Caute uz asi 3 krat to tu pisem no bohuzial ziadny vysledok. Chcel by som vediet ci je android zvdy up to date resp ci sa da aktualizovat (nie prepalit mobil)
    • Re: Zas a znova.... Je ANDROID rolling up date? 22.04.2010 | 19:23
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      Prestuduj si poriadne stranku:::: http://android-sk.sk/
      Samozrejme tvoja otazka uz padla aj na tej stranke ... Takze citujem::::
      Otazka: Aj ja mam jednu otazku a to ci jednotlive verzie systemu, viem ze je tam nejaky
      Donut potom mamu prist nove verzie nemam v tom prehlad budu pristupne pre
      kazdeho uzivatela na upgrade alebo budu len pevne zabudovane v telefone a k
      dispo bude len firmware pre tu danu verziu. Dakujem
      Odpoved na jeho otazku: aktualna je verzia systemu Android 1.5 ktory volali vyvojari "Cupcake"
      predtym, nez bol vypusteny do obehu. Pripravuje sa "Donut" a mozno
      "Eclair" - co mozu byt Android 1.6 a 2.0. Konkretne telefony sa dodavaju
      s urcitou verziou - napr. Android 1.6 a niekedy (nie vzdy) mozu byt
      aktualizovane na novu verziu - je v tom trochu hokej, pretoze telefony idu cez
      operatorov a su aj volne k predaju a podla toho, ak ma google s ktorym vyrobcom
      a operatorom ake zmluvy, tak potom sa to aj tak aktualizuje - dolezite je vsak
      kupit si telefon s co najlepsimi parametrami - rychly procesor, velka RAM a ROM
      a existuje mnozstvo prerobenych ROMiek, ktore sa daju vlozit do telefonu -
      flashnut povodny system, ktory bude nahradeny novym - a tym ziskat funkcie,
      ktore este len budu v nasledujucom update - jeden z najlepsich a
      najstabilnejsich je cyanogen (inak info o flashovani je v androidforum.sk) nie
      je to nic extra zlozite


      Slackware
      • Re: Zas a znova.... Je ANDROID rolling up date? 22.04.2010 | 22:13
        tomas   Návštevník
        no :) a uz som nasiel co som hladal. dakujem.

        co sa tyka toho typu telefonu ktory je mozno uprgadovat- asi su to tie tipy co su samostatne predajne a nie od operatorov vsak?