GPS ako GUI Desktopova aplikacia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 30.04.2010 | 19:37
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Dobry den, zhanam aplikaciu ktora bude fungovat na systeme ( alebo aspon podobnom systeme ) ako pracuje GPS.

Co potrebujem: Potrebujem mat nacitanu podrobnu mapu Slovenska do podrobnosti s mestami.. No a potrebujem si znacit nejake body tymi klasickymi vlajockami s popisom

Priklad: Dajme tomu ze chcem vytvorit mapu poulicnych bageterii v meste. Nacitam si mapu, 3 bageterie oznacim modrou, 4 orandzovou a 5 cervenou vlajkou. Ku 1. modrej bageterii si potrebujem napisat "Fakt dobra bageta z ponuky c. 6", pri 3. orandzovej si potrebujem urobit poznamku "Vyhni sa vajciam!! Kto vie kedy boli varene..." a podobne..

Existuje nieco taketo? Skusal som tangoGPS ale to nevyzera velmi presvedcivo :) resp. to nevie nic z toho co potrebujem..

Nepotrebujem aby to bolo online, ani nic taketo.. Potrebujem zadat suradnice ( ktore si opisem z mobilu ), popripade rucne kliknut na mapu a oznacit body tak ako som uz hovoril..

Ak nieco take existuje budem velmi vdacny za link

Vdaka
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: GPS ako GUI Desktopova aplikacia 01.05.2010 | 00:53
      Avatar Tomas Hreben OpenSuse 12.1 , win 7  Používateľ
      v Linuxe som nasiel GPS Drive...hadam by tu to mohlo pomoc.
      • Re: GPS ako GUI Desktopova aplikacia 01.05.2010 | 02:08
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Tak to mi teda vobec nepomohlo.. :) Asi si kupim spendlicky a mapu mesta :) niet nad stare dobre..
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: GPS ako GUI Desktopova aplikacia 01.05.2010 | 11:56
      jimi   Návštevník
      http://grass.sk/index.php - trocha iny kaliber ( s kanonom ist na muchy ...) :-)
      • Re: GPS ako GUI Desktopova aplikacia 01.05.2010 | 14:14
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Hmm, tak to asi nic :( Je to fakt paradny projekt o ktorom som nikdy nepocul, ale po nainstalovani mi nijak nereaguje a bojim sa ze je naozaj kanon s ktorym potrebujem zabit nie ze muchu, ale komara alebo kliesta.. :) Jeho nasadenie na par naozaj osobnych hluposti je zbytocne
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: GPS ako GUI Desktopova aplikacia 01.05.2010 | 17:49
      WlaSaTy   Návštevník
      Tiež by ma zaujímalo ktorý GPS program umožnuje spravovať vlastnú databázu POI (Point Of Interest, body záujmu), ale nie až na toľko aby som to hľadal na google.
      • Re: GPS ako GUI Desktopova aplikacia 01.05.2010 | 18:58
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Keby som vedel ze sa to vola point of interests, tak by som si to nasiel aj sam.. No nic, na slepo som vyskusal Google Earth ci mi nevyhovie a vyhovel mi vo vsetkych mojich poziadavkach.
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people