Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač.

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.05.2010 | 17:29
Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
Ahojte, všetko je v názve. Akurát tolko, že ho potrebujem do Debianu 5.0.4 Lenny. Vďaka.
    • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 08.05.2010 | 18:08
      Artas   Návštevník
      mplayer :-)
      • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 08.05.2010 | 18:13
        Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
        ...mám na mysli čisto konzolový. O MPlayeri viem. APE prehrá aj Totem, Gnome-MPlayer, aj VLC tuším, a aj Rhytmbox ak sa nemýlim...ale to práve nechcem.
        • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 08.05.2010 | 19:51
          WlaSaTy   Návštevník
          Program mplayer je čisto konzolový, nepleť si ho s programami ako gnome-mplayer alebo kmplayer.

          • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 08.05.2010 | 22:42
            Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
            Ok. Pozriem sa na to, zatial vďaka.
          • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 09.05.2010 | 17:34
            Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
            Mal si pravdu, len sa mi nainštalovalo aj gui, čo som z nejakého môjho pocitu nechcel, ale je konzolový, čo som nevedel. Keď som si však prezrel manuál... to je na poriadne štúdium. Ten trápny skin ani zďaleka nenapovie, čo to je za prehrávač.
            Ešte otázka máš skúsenosti s mpd ? A keď tak aké?
          • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 09.05.2010 | 17:35
            Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
            Mal si pravdu, len sa mi nainštalovalo aj gui, čo som z nejakého môjho pocitu nechcel, ale je konzolový, čo som nevedel. Keď som si však prezrel manuál... to je na poriadne štúdium. Ten trápny skin ani zďaleka nenapovie, čo to je za prehrávač.
            Ešte otázka máš skúsenosti s mpd ? A keď tak aké?
            • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 09.05.2010 | 18:52
              WlaSaTy   Návštevník
              Ten manual pre mplayer nepotrebujes cely citat, myslim ze na hudbu staci obvykle Next, Prev, Fast Forward, Pause, Quit. Tie tu mapovane na klavesy s pismenkami. Tie multimedialne 9ak ich mas) obvykle funguju az pod xwindow. Ale obcas sa da pouzit aj dialkove ovladanie.

              Inak, ak sa pytas mna na mpd, tak nemam.
    • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 09.05.2010 | 00:10
      Avatar yetti Gentoo, CentOS, Sabayon  Používateľ
      mp3blaster
      ogg123
      mpg123
      --<br/> Pekný deň a úsmev na tvári !!!
      • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 09.05.2010 | 13:15
        Artas   Návštevník
        Tieto programy neprehrávajú ape (monkey's audio) súbory.
        • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 09.05.2010 | 16:37
          Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
          Veru nie, tie som prelúskal už dávno :)
        • Re: Poradte mi fungujúci konzolový APE prehrávač. 09.05.2010 | 17:39
          Avatar Abraxas Xubuntu 18.04  Používateľ
          ..beriem späť. Čo sa týka toho MPlayeru, fakt som si myslel, že si mi len ironicky odpovedal niečo ako "daj si MPlayer a nešpekuluj.." takže vďaka.