"Bije sa" pripojenie na net a Rhytmbox

Sekcia: Aplikácie & Desktop 10.07.2010 | 11:17
kenco   Návštevník
Zdravím, nahadzoval som teraz na jeden počítač Linux Mint 9 Gloria (takže v podstate Ubuntu 10.04), všetko fungovalo v pohode, na pripojenie na internet sa tam používa modem Huawei E220, ktorý bol okamžite nadetekovaný a pripojenie funguje jedna radosť. Problém nastal vtedy, keď som spustil prehrávač Rhytmbox - okamžite mi to reštartovalo modem a dookola mi počítač pripojenie vytváral a modem sa reštartoval. Ak som prehrávač vypol (nie vypol prehrávanie ale celkovo ukončil program), pripojenie nabehlo a bolo naďalej stabilné..
    • Re: "Bije sa" pripojenie na net a Rhytmbox 10.07.2010 | 14:12
      Avatar denwerko Ubuntu,Gentoo,Debian  Používateľ
      iné prehrávače sa správajú podobne ? hoci napr totem...
      • Re: "Bije sa" pripojenie na net a Rhytmbox 10.07.2010 | 16:10
        Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
        Pripadne ako sa to sprava ked sa vypnu vsetky pluginy :upravit-zasuvne moduly". Nieje na vine iba niektory modul?
        • Re: "Bije sa" pripojenie na net a Rhytmbox 10.07.2010 | 22:30
          kenco   Návštevník
          Nebol som pri PC, tak preto reagujem neskôr. No vyskúšal som VLC aj Totem, a tento problém to nerobí. V Rhytmbox-e som vyskúšal povypínať pluginy, avšak nepomáha. Nechápem, ako sa môžu biť takéto dve nesúvisiace veci..
          • Re: "Bije sa" pripojenie na net a Rhytmbox 11.07.2010 | 00:49
            Dragon   Návštevník
            Vykrik do tmy: skus povypinat vsetko mozne, co by mohlo mat nieco spolocne s netom. Teda okrem vsetkch tych pluginov skus mrknut aj nastavenia programu a nieco pripadne vypnut.
    • Re: "Bije sa" pripojenie na net a Rhytmbox 11.07.2010 | 18:02
      WlaSaTy   Návštevník
      To je ten modem ktorý sa najprv zahlási ako CDROM s ovládačmi? Skús teda vypnúť podporu AudioCD a podobných vecičiek v tom prehrávači.
      • Re: "Bije sa" pripojenie na net a Rhytmbox 12.07.2010 | 13:33
        kenco   Návštevník
        Áno, presne ten, je "namountovaný" ako CDROM.. No ale už som to "vyriešil" - ten PC som musel spraviť do nedele, tak som tam chtiac-nechtiac musel dať pôvodné XPčko.. :-(