Slovenský Linuxový Blog

Sekcia: Ostatné 06.09.2010 | 14:54
sklinuxblog   Návštevník
Rozbieham čosi nové, linuxový blog. Ak chcete, pozrite sa. Nevravím, že tam (aspoň zatiaľ) nájdete niečo prevratné, ale možno niekomu z Vás formát blogu bude vyhovovať.

Plánom sú novinky, sem a tam článok.
    • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 14:55
      sklinuxblog   Návštevník
      http://sklinuxblog.wordpress.com
      • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 21:15
        Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
        zrusene?
    • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 15:25
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      Takto, je sice pekne, ze zakladas blog o Linuxe a mas aj potrebne nadsenie a chut do toho, ale .....

      -- v prvom rade som sa chcel dozvediet nieco o tebe a co som nasiel v about-e ???
      (This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.)

      Naozaj ma to dojalo a zanechalo nie moc prijemny pocit

      -- nahodit na web wordpress, dat mu nejaku default temu nie je tazke, ale stranka takto posobi dojmom (aspon pre mna), ze je to len na rychlo zbuchane, inak povedane odflaknute, navyse stranky vyzera, ze nie je dokoncena, co zanechava dalsi zly dojem

      -- nemas vytvorene vobec ziadne kategorie a podla mna su kategorie pre blog dost charakteristicke

      -- co sa tyka obsahu, co je najdolezitejsie na stranke: vyzera to tak, ze pises spravicky zo sveta Linuxu, podla mna sa to na blog moc nehodi, ale budiz, uprimne som zvedavy ako budu vyzera clanky (po kvalitativnej aj kvantitativnej stranke)


      Prosim ta neber to ako kritiku, lebo kritizovat vie kazdy, je to len moj pohlad na vec a ber to skor ako rady na vylepsenie tvojho blogu

      (PS: inak ked sa chces realizovat, to si mohol aj tu na portali, daju sa pisat spravicky a clanky aj tu ...)

      ;-)
      Slackware
      • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 15:42
        Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
        myslim, ze to padlo na urodnu podu :-D
      • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:05
        sklinuxblog   Návštevník
        Zatiaľ riešim skôr obsah a formu, vzhľad až potom. Ale ďakujem, niečo som už pozmenil. Do niekoľkých dní by mal byť plnohodnotný blog.
    • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 15:44
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
      Pripájam sa k "ninu" a bez toho, aby sme čokoľvek kritizovali :

      ;-)

      Ak sa chceš angažovať, portál linuxos.sk rád uvíta Tvoje Správy a pod.

      Keď chceš blogovať, napíš tému aj do Fórum --- Ostatné

      Časom možno získaš ešte väčšie skúsenosti a možno nám po vzore druhých bývalých aktívnych členov tohoto portálu raz založíš linuxon2.sk, linuxon3.sk, linuxoff4.sk atď
      (toto už je iba môj názor a s názorom redakcie portálu alebo ostatných nemá nič/skoro nič spoločné.).....

      ..... a Teraz vážne.

      Po oprave a dotiahnutí niektorých vecí (vrstvenie na Témy a pod.) to môže byť celkom dobrý blog, ktorí nájde odozvu ...
      Veľa štastia.
      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:07
        sklinuxblog   Návštevník
        Vieš, je niekoľko dôvodov, prečo vlastný blog a nie linuxos.sk (či dokonca linuxon.sk).

        A nechcem byť konkurencia, skôr to chcem robiť inou, vlastnou cestou.
      • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:10
        sklinuxblog   Návštevník
        Alebo dobre, skúsim sa inak spýtať.
        Napíšem článok, dajme tomu, že nebude úplne dementný.

        1. Zverejníte ho tu?

        2. Môžem písať anonymne?

        3. Keď ho zverejním tu, už nemôže byť inde?
        • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:17
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          1. ak bude dobry, zverejnime

          2. rad by som aspon ja poznal tvoju identitu nejaku, clanok moze vyjst pod mojim nickom

          3. vec dohody ...
          • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:23
            sklinuxblog   Návštevník
            Ide najmä o to, že z pracovných dôvodov by bolo dobré, keby sa mojue meno nespájalo s Linuxom.

            Bod 1 je jasný, 3 doriešime.

            Tak teda ak chceš, rozpísaný článok na tému Ubuntu 10.10 BETA ti pošlem a rozhodneš sa. Platí kontakt, ktorý je tu?
            • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:32
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              co zijes v irane, ze sa bojis prezentovat svoj nazor?
              • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:34
                sklinuxblog   Návštevník
                To je jedno.
            • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 17:10
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              emdi AT emdi DOT sk , pripadne si ma pridaj na jabber, uvedeny ho mam v profile ;)
        • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 16:18
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          Ahoj.

          1 a 2 = áno

          3 nie som si istý podmienkami, treba sa opýtať eMDi-ho, asi áno

          Čakáme Tvoj článok, kontaktná osoba je eMDi / :-) /
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 22:35
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      nahodou mne sa tato myslienka pozdava. viac stranok o linuxe nemoze byt zlych a zaroven mozes blogovat o com chces. vsak hocikto ma svoj blog.

      clanky sa vsak trochu viac hodia inde - nie kvoli tomu ze by bol blog nevhodne miesto, ale tak zarobis si ked das clanok napriklad sem a z blogu das nan odkaz
      • Re: Slovenský Linuxový Blog 06.09.2010 | 22:46
        Avatar Peter Kotrčka Fedora  Používateľ
        ja si myslim, ze chlapec si uz zarobil. na tom webe nie je nic :-D