Ešte raz Amarok

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.09.2005 | 13:14
Avatar Fedorko Fedora Core 3  Používateľ
Ahojte, mám taký dosť veľký problém s Amarokom. Program sa normálne spustí. Môžem si vybrať súbory, robiť playlisty, nastavovať, všetko v pohode. Problém nastane, keď zvolím pesničku a dám ju prehrať. Vtedy sa Amarok zavrie. Žiadna chybová hláška či oznámenie. Proste spustím pesničku a celý program sa killne. Zatiaľ som nemal čas hľadať príčinu, a v tejto chvíli ani nemám možnosť byť pri svojom počítači, len by ma zaujímalo, či sa niekomu nestalo niečo podobné a prípadne ako to riešil. Nerobí si Amarok nejaký log súbor, kde by mohli byť nejaké informácie? Vďaka za rady...
    • Re: Ešte raz Amarok 01.09.2005 | 00:00
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Skús prepnúť engine na Xine. Mne toto robil Gstreamer engine :(.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Ešte raz Amarok 01.09.2005 | 00:08
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      V takýchto prípadoch treba spustiť program v konsole a chybový výpis skopírovať sem :).
      • Re: Re: Ešte raz Amarok 01.09.2005 | 10:07
        Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
        popripade inom X-terminaly ;)
        A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
        • Re: Re: Re: Ešte raz Amarok 06.09.2005 | 13:14
          Avatar Fedorko Fedora Core 3  Používateľ
          O tom, že mám prepnúť engine na xine som vedel. Lenže som nevedel ako, lebo som ho v ponuke vôbec nemal. Lenže som akosi povrchne čítal predchádzajúcu diskusiu, lebo mi vôbec nedošlo, že treba mať okrem xine nainštalovaný aj nejaký amarok-xine plugin. A ten som nemal. Ale teraz ho už mám a zrazu ide všetko ako má.