Ubuntu 10.10 niekedy nejde lave tlacidlo mysi

Sekcia: Hardware a Drivery 06.10.2010 | 12:26
Avatar sagittarius Ubuntu  Používateľ
Zdravim

Vcera som si aktualizoval Ubuntu na verziu 10.10, vsetko ide ako ma, ibaze mam niekedy problemy s myskou,

akoby system nerozoznal jej lave tlacitko, zvysok ide, iba to lave akosi po case vypadne, musim restartovat pocitac a

vytiahnut bud PS2 koncovku na starej Geniuske, alebo USB zariadenie na bezdrotovej Logitech mysi.Zalezi, ktoru mam pripojenu.

Robi to na oboch myskach, takze v nich chyba nieje.

Da sa to vyriesit?

Bol by som vdacny za nejake rady :)
    • Re: Ubuntu 10.10 niekedy nejde lave tlacidlo mysi 06.10.2010 | 12:35
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      jasne, da sa to vyriesit aktualizaciou na ostru verziu U 10.10 a pripadne nahlasenim bugu ;)
      • Re: Ubuntu 10.10 niekedy nejde lave tlacidlo mysi 06.10.2010 | 14:28
        Avatar sagittarius Ubuntu  Používateľ
        Takze mi nezostava nic, iba cakat...Ale zrejme budem musiet preinstalovat ubuntu na novo vsak?

        Alebo mi najde neskor nejake updaty?
        • Re: Ubuntu 10.10 niekedy nejde lave tlacidlo mysi 06.10.2010 | 15:15
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          stale vychadzaju updaty. teda napriklad v sobotu vyjde daka nova hromada aktualizacii ktora to neporiesi, no nedelna davka to poriesit moze :)
          • Re: Ubuntu 10.10 niekedy nejde lave tlacidlo mysi 03.11.2010 | 09:32
            robo   Návštevník
            hlasim sa s tym istym problemom. problem v mysi nieje, robi to ci na usb ci na myske s modrym zubom. ubuntu pouzivam uz dlhsie, ale zacalo to robit len na verzii 10.10. skusal som aj preinstalovat system, nepomohlo. mys sice funguje ale prestane ist lave tlacidlo. niekedy aj spolu s kolieckom. zaujimave ze koliecko niekedy ide ale niekdy nie. prave tlacidlo ide vzdy. po restarte Xiek ide vpohode. pri dlhodobejsom skumani som zistil ze mys vapdne z funkcnosti pri pozerani videa na nete, cize bude to mat nieco docinenia s flashom na x64 operacnom systeme. mate niekto podobny problem? za rady dakujem.
            • Re: Ubuntu 10.10 niekedy nejde lave tlacidlo mysi 03.11.2010 | 10:47
              aaa   Návštevník
              Nepozeraj videa na nete, nepouzivaj flash, daj si 32bit system ;)
              • Re: Ubuntu 10.10 niekedy nejde lave tlacidlo mysi 03.11.2010 | 22:30
                robo   Návštevník
                hehe no to by problem vyriesilo ale zas prave to chcem robit :D kurnik nepomohlo ani preinstalovanie 32 bitovy system :( nechapem na notasi ide uplne vsetko v pohode a na desktope sa to takto serka... skusal som zmenit aj xfce prostredie, ten isty vysledok. bohuzial ale zajtra sa vraciam na desktope na 10.04 LTS