LinuxOS & Emdi & company

Sekcia: Ostatné 01.12.2010 | 23:46
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
Čaute, už som to tu viac krát chcel napísať Takže píšem :) Dalo by sa ešte v tomto, prípadne aj v novom systéme spraviť že: Pod tými výpismi z fóra na hlavnej stránke by boli výpisy "kvázy pokec/blog". Bolo by to len pre registrovaných a len tí by mohli zakladať takúto tému, taká malá náhrada bogov. Občas mám také nutkanie si len tak pokecať z Edom, alebo Wlasatým .... a toto mi tu chýba. Ja viem že Wlasatý nieje registrovaný, ale už do témy/blogu by mohli prispievať všetci. Som ochotný pomôcť aj s kódom.
Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: LinuxOS & Emdi & company 02.12.2010 | 01:02
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Pridal som si ta na jabberi, tak sa mi ozvi.

      Myslis sukromny mini chat? Alebo co myslis? Neviem, ci je dobre, aby boli sukromne chaty / pokeciky verejne..

      Pripravujeme aj sukromne spravy, tak neviem, ci sa jedna o toto.

      Myslis nieco na styl : vytvorim skupinu 'Zmeny na LinuxOS - interna debata', kde budu pozvani : eMDi, bedna, mayo_s, dare_devil a len ti si budu moct zobrazit ten prispevok a diskutovat v nom?
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: LinuxOS & Emdi & company 02.12.2010 | 14:05
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Som to blbo napísal. Myslel som to skôr, ako náhradu neexistujúcich blogov. Občas si len tak napísať niečo čo môže, ale nemusí súvisieť s Linuxom. Preto som chcel aby sa to zobrazovalo extra a nemiešalo sa to z fórom.
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • Re: LinuxOS & Emdi & company 02.12.2010 | 16:54
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Blogy budu
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: LinuxOS & Emdi & company 02.12.2010 | 20:11
            WlaSaTy   Návštevník
            Keby si radsej vyhodil z kontrolnej otazky vyhodil moznost vysledku nula. Skus uhadnut preco.
            • Re: LinuxOS & Emdi & company 02.12.2010 | 21:18
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              Povodny system som nerobil ja a neoplati sa ho na tak kratku dobu opravovat
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
              • Re: LinuxOS & Emdi & company 02.12.2010 | 21:57
                WlaSaTy   Návštevník
                Tak OK.