Problem s javou a youtube

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.12.2010 | 14:14
Derick   Návštevník
Po upgrade systemu prestal pracovat flash v youtube aj ked na inych strankach napr.videotube ide OK.Taktiez su neuplne a rozhadzane stranky s javou,tj ebay chybaju nahlady atd.V minulosti bol tiez problem,ale po naistalovani Office sa to rozbehlo.Taktiez je problem prihlasit sa na niektore stranky,yahho mail atd.Je jedno ci v opere alebo FF.Jak na to?
    • Re: Problem s javou a youtube 25.12.2010 | 14:56
      derick   Návštevník
      Este som zabudol uviest,ze ide o PCLOS
      • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 10:53
        Avatar Tomas Hreben OpenSuse 12.1 , win 7  Používateľ
        skus este raz naistalovat flash a javu, mne to pomohlo ked som mal henten problem.
        • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 16:19
          derick   Návštevník
          Tak som to cez synaptics odinstaloval a znovu nainstaloval.Ziadna zmena.Nejde to.
          • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 18:23
            Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
            Dal si uplne odstranenie aj s konfigurakmi ?
            • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 19:23
              deric   Návštevník
              Robil som to cez manazera,tj najprv odinstalovat sun java a flash a potom opat instalovat.Stiahlo si to nanovo a naistalovalo.Neviem ci to kolpetne zmazalo adresare.
              • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 19:27
                Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
                no skus popozerat ci niekde nemas adresare aj skrite v /Home alebo tak. Este sa pokus zmazat konfiguraky od firefoxu a aj od opery.
                • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 22:42
                  derick   Návštevník
                  Skusil som to este raz.V adresari home boli nejake subory,tie som vymazal.Teraz to uz nezobrazuje flashe vobec.Pri instalacii vypisalo nejaku chybu,ze nemoze najst nejaky priecinok,alebo co.Ani java nejde.
                  • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 22:57
                    derick   Návštevník
                    Tu je hlaska:
                    Počas inštalácie balíka flash-player-plugin-10.1.102.65-1pclos2010:

                    ln: failed to create symbolic link `/usr/lib/xulrunner-1.9.2.12/plugins/libflashplayer.so': Adresár alebo súbor neexistuje
                    chyba: %post(flash-player-plugin-10.1.102.65-1pclos2010.i586) scriptlet failed, exit status 1
                    • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 23:05
                      Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
                      pozri ci mas nainstalovany xulrunner-1.9.2.12 a jeho pluginy v synapticu alebo co pouzivas. Mne sa to stalo a vyriesil som to uplnym odstranenim a znova nainstaloval cez packet manazera.
                  • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 23:01
                    Avatar Kexo KDE4 & Mint 64bit  Používateľ
                    Skusil si komplet vsetko odinstalovat ? Firefox, Operu , Java, Flash ... potom zmazat v adresari /Home ich priecinky. Inak tie priecinky su len tvoje konfiguraky takze ked ich zmazes tak by to malo naskocit pod default rozhranim.

                    No a ked bude vsetko prec. Tak vsetko zas nainstalovat po poradi... firefox, opera, java, flash

                    Pokial toto nepomoze tak ja uz neviem. Moze byt chyba ze v aktualizacii bol bug. Mne sa to dnes stalo na PlayOnLinux. Rano vysla 3.8.7 a na obed uz bola 3.8.8
                    • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 23:13
                      derick   Návštevník
                      pozeram ze ten runner je naistalovany,ale verzia 13 a nie 12 ako si pyta flash.
                      • Re: Problem s javou a youtube 26.12.2010 | 23:17
                        derick   Návštevník
                        Do toho adresara 13 som nahodil rucne libflash.so a sa to rozbehlo,aj java ide.Zaujimave.
                        • Re: Problem s javou a youtube 27.12.2010 | 00:05
                          derick   Návštevník
                          Po nastaveni vacsich systemovych fontov sa ta java zase rozhadzala napriklad na ebay.Co treba urobit aby sa to opravilo pri vacsich fontoch?
                          • Re: Problem s javou a youtube 31.12.2010 | 12:03
                            derick   Návštevník
                            Pomohlo az preinstalovanie a otvorenie Open office,ktory pravdepodobne obsahuje nejaky balik fontov,pre system.