nechce mi automaticky spustit bbkeys

Sekcia: Ostatné 01.02.2011 | 17:52
Avatar listrdave Linux  Používateľ
mam problem s bbkeys .. mam ho zapisane v .xsession subore ako bbkeys -w -m& ale nic nespusti mi ho a tym padom mi nejdu ani klavesove skratky .. neviete co by s tym mohlo byt .. zacal som sa trochu hrat s blackboxom, samotny bbkeys ale ide ked ho potom dodatocne spustim v xterme tak mi skratky frcia bez problemov
    • Re: nechce mi automaticky spustit bbkeys 01.02.2011 | 22:40
      Avatar yetti Gentoo, CentOS, Sabayon  Používateľ
      fluxbox ma startovaci subor ~/.fluxbox/startup , do ktoreho definujes co akedy sa ma spustit.
      --<br/> Pekný deň a úsmev na tvári !!!
    • Re: nechce mi automaticky spustit bbkeys 01.02.2011 | 22:43
      Avatar yetti Gentoo, CentOS, Sabayon  Používateľ
      tu som nieco nasiel: http://blackboxwm.sourceforge.net/BlackboxFAQ/StartupAndShutdown
      --<br/> Pekný deň a úsmev na tvári !!!
      • Re: nechce mi automaticky spustit bbkeys 02.02.2011 | 00:51
        Avatar listrdave Linux  Používateľ
        no to viem .. ved s fluxboxom problem nemam ... prave ze natom blackboxe mi to akosi nechce zobrat .. .. tam sa pouzivaju tie bbtools a dva z nich bbdate a bbtime mam definovane v tom istom subore ako bbkeys a tie sa mi spustia normalne ale bbkeys uz nie .. a to neviem preco mi to robi .. moze to byt koli tomu ze to mam cez xdm a tym padom cez xsession a nie ako je uvedene v manualoch cez xinitrc ???
      • Re: nechce mi automaticky spustit bbkeys 02.02.2011 | 01:11
        Avatar listrdave Linux  Používateľ
        No nakoniec som nasiel nato odpoved stacilo len zadat do .xsession suboru prikaz:
        bbkeys &
        a nebolo treba zadavat ako som ja daval a aj vsetky navody ze:
        bbkeys -w -m&
        Uz by som chcel len vediet preco?
        • Re: nechce mi automaticky spustit bbkeys 02.02.2011 | 13:09
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Ja vždy pozerám do man, ale tam tebou zadávané prepínače niesu.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org